اجتماعی استان اصفهان تصاویر مرکزی

از ۸ تا ۱۱ آبان ماه انجام می شود: برگزاری دو رویداد ملی و بین المللی صنعت دامپروری در اصفهان

از ۸ تا ۱۱ آبان ماه انجام می شود: برگزاری دو رویداد ملی و بین المللی صنعت دامپروری در اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

سومین جشنواره ملی گاو هلشتاین ایرانی همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و فراورده های لبنی صادراتی از ۸ تا ۱۱ آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود.

سومین جشنواره ملی گاو هلشتاین ایرانی همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و فراورده های لبنی صادراتی با هدف ایجاد فرصتی برای دامداران موفق، معرفی دانشجویان این رشته، به روز رسانی اطلاعات و دانش فعالان این صنف و ترویج مباحث فرهنگی و اجتماعی صنعت دامپروری برگزار می شود. همچنین گاو هلشتاین ایران از آن جهت در اصفهان دارای اهمیت است که متناسب با اقلیم کشور پرورش یافته است و این جشنواره می تواند فرصتی برای مطرح کردن عملیات به‌نژادی و اصلاح نژاد و آخرین دستاوردهای ژنتیکی در تولید و نگهداری دام باشد.

در سومین جشنواره گاو هلشتاین به میزبانی اصفهان علاوه بر میهمانان خارجی، فعالان اقتصادی این حوزه از سراسر ایران به خصوص از استان های چهارمحال و بختیاری، خراسان، مازندران و البرز شرکت دارند.

از دیگر اهداف برگزاری این رویداد تلاش برای کاهش کمبود نیروی انسانی در این حوزه از طریق ارایه آگاهی و ایجاد انگیزه برای جوانان جهت فعالیت در این عرصه است. در این زمینه، تشکل های صنفی تلاش می کنند با برگزاری دوره های آموزشی و حمایت از فعالان این صنف تمایل مخاطبان جوان را به این موضوعات افزایش دهند و حتی سطح علمی افرادی که در این صنعت فعال هستند را نیز به روز کنند.

سومین جشنواره ملی گاو هلشتاین ایرانی همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و فراورده های لبنی صادراتی از ۸ تا ۱۱ آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان میزبان عموم علاقمندان است.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *