اجتماعی استان اصفهان تصاویر مرکزی

اسب سرکش آسیب های اجتماعی در گلپایگان

اسب سرکش آسیب های اجتماعی در گلپایگان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از پایگاه خبری سیاست فردا:

محمدباقر عبیری در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان اظهار کرد: با جذب ۲۱ نفر از دانشگاه فرهنگیان و استفاده از ۷۹ نفر از بازنشستگان توانستیم بخشی از کمبود نیروی مدارس را حل کنیم.اکنون وضعیت کلاس ها همچون ماه گذشته به روال عادی خود ادامه می دهد.

وی ادامه داد: پروژه ۴ کلاسه مدرسه شهیدفیروزی، ساخت دو کلاس درس در مدرسه روستای زرنجان و زیر سازی و آسفالت حیاط مدرسه،سنگ فرش تمامی کلاس های درس و راهرو مدرسه شهیدان جمالی کاملا توسط خیرین به سرانجام رسیده است و آموزش و پرورش آنها را تجهیز کرده است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان گفت: متاسفانه شهرستان گلپایگان یکی از شهر هایی هست که آمار مبتلایان به آسیب های اجتماعی در آن بسیار شدت و قوت گرفته است. جا دارد همه دستگاه ها، نهاد ها و ارگان های  مرتبط دست بدست هم دهند که این آسیب ها به حداقل برسد. جلسات مربوط به این حوزه مرتب در فرمانداری برگزار می شود و اقدامات خوبی هم انجام شده است. جامعه دانش آموزی مصون از این آسیب ها نبوده و نیست بنابراین لازم دانستیم به اهمیت موضوع اشاره کنیم و دست کمک به سوی تمام دستگاه ها ، سازمان ها و مردم دراز کنیم تا بتوانیم سهم خود را در این بخش ایفا کنیم. در آسیب های اجتماعی خانواده، آموزش و پرورش و رسانه ها می توانند تاثیر گذار باشند و با همکاری این سه نهاد میتوانیم اسب سرکش آسیب های اجتماعی را کنترل کنیم.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *