اجتماعی استان اصفهان تصاویر مرکزی

رئیس مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان مطرح کرد: درخواست شهروندان اصفهانی از ۱۳۷ برای جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب

رئیس مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان مطرح کرد: درخواست شهروندان اصفهانی از ۱۳۷ برای جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

رئیس مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان با بیان اینکه طی هفته گذشته حدود ۱۱ هزار تماس از سوی شهروندان با این مرکز برقرار شده است، گفت: در این مدت بیشترین فراوانی تماس‌های شهروندان مرتبط با موضوع سگ‌های بلاصاحب از مناطق ۱۲، ۱۵ و ۴ شهرداری اصفهان بوده است.

محمد قاسمی با اشاره به برقراری تماس حدود ۱۱ هزار شهروند با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان طی هفته گذشته اظهار کرد: از این تعداد، حدود۶۵۰۰ تماس درخواست اجرایی شهروندان و بیش از چهار هزار تماس درخواست مشاوره بود که همکاران ما در مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان، شهروندان را راهنمایی کردند.

او افزود: هفته گذشته جلسه‌ای با رؤسای اداره عمران مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان و با حضور معلولان داشتیم که برخی روشندلان خواستار ایجاد بسترهایی بودند تا بتوانند پیام‌های خود را به ۱۳۷ ارسال کنند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان ادامه داد: در این جلسه مقرر شد که سامانه‌ای بهینه‌تر از سامانه «معبر» ویژه معلولان راه‌اندازی شود، البته این افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه «اصفهان من» و انتخاب گزینه ۱۳۷ پیام خود را بدون تماس صوتی با ما در میان بگذارند تا پیگیری لازم به‌صورت ویژه انجام شود.

او با بیان اینکه طی هفته گذشته فراوانی تماس‌های شهروندان با موضوع سگ‌های بلاصاحب در مناطق ۱۲، ۱۵ و ۴ شهرداری اصفهان بوده است، گفت: بیشترین تماس‌ها از سوی شهروندان منطقه ۱۲ در محله‌های عاشق‌آباد و شهرک کوثر، منطقه ۱۵ در محله خاتون‌آباد و ارغوانیه و در منطقه چهار از شهرک زاینده‌رود بود که با نگاهی به موقعیت جغرافیایی این مناطق می‌بینیم که نقاط حاشیه‌ای و مرزی شهر اصفهان است.

قاسمی افزود: از مدیران مناطق درخواست می‌کنیم بررسی‌ها و اقدامات لازم را انجام دهند تا شهروندان به‌ویژه دانش‌آموزان با خیالی آسوده ترددهای روزانه خود را انجام دهند.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *