اجتماعی استان بین الملل تصاویر تهران چندر رسانه حقوق بشر سیاسی مرکزی

بیانیه مریم عزتی جمالپور درمحکومیت کشتار بی رحمانه مردم غزه

مدیریت امور بانوان نهاد بین المللی صلح و سازش اتحاد عدالت اجتماعی استان منطقه ۱۱تهران بزرگ ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و غزه، با انتشار بیانیه‌ای جنایت‌های اخیر رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

مریم عزتی جمالپور بیانیه ای درمحکومیت کشتار بی رحمانه مردم غزه صادر کردند.

متن بیانیه به این شرح است :

بِسْمِ‏ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏

” وَ سَیَعلَمُ الذینَ ظَلَموا ای مَنقَلَب یَنقَلِبون “و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز میگردند.

خوی درنده ی رژیم غاصب اسرائیل بار دیگر صحنه هایی دردناک و تاسف بار در مقابل دیدگان جهان به تصویر کشیده است.

صحنه هایی که وجدان های بیدار جهانیان را به قضاوت فرا می خواند تا برای تحقق حقوق طبیعی ملتی ستم دیده که ده ها سال تحت ظلم و جور و زیر شکنجه ی غاصبان صهیونیستِ کودک کش و حامیان جلّادش که در راس آن ها امریکا و انگلیس هستند سکوت نکنند.

هم صدا با ملت بزرگ ایران و ملت های مسلمان و همه‌ی آزادگان جهان انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه و سبوعانه رژیم جعلی و خونخوار اسرائیل اعلام داشته و بیعت مستحکم خودرا بر تبعیت محض از ولی امر مسلمین جهان تا نابودی این رژیم درنده خو و آزادسازی قدس شریف اعلام می داریم و همچنین همدردی خودرا با خانواده شهدا و کشته شدگان در حمله ی رژیم غاصب اسرائیل به مردم بی دفاع و مظلوم غزه به ویژه حادثه ی دلخراش بمباران بیمارستان المعمدانی اعلام میداریم و خواستار قطع ارتباط دولت های متبوع و مجازات این رژیم منحوس جعلی شده تا در پایان دادن به رنج های ملت مظلوم فلسطین بپا خیزند.

ستم پیشگان خود بدانند زود کدامین مکان است جای خلوت.

مریم عزتی جمالپورمدیریت امور بانوان نهاد بین المللی صلح و سازش و اتحاد عدالت اجتماعی منطقه ۱۱ تهران بزرگ⚖

شیوا انصاری

انتهای پیام /*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *