اجتماعی استان بین الملل تهران چندر رسانه حقوق بشر سیاسی مرکزی

بیانیه محمد راد درمحکومیت کشتار بی رحمانه مردم غزه

قائم مقام دبیرکل نهاد بین المللی صلح و سازش اتحاد عدالت اجتماعی منطقه ۱۱ تهران ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و غزه، با انتشار بیانیه‌ای جنایت‌های اخیر رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

محمد راد بیانیه ای را در محکومیت کشتار بی رحمانه مردم غزه صادر کردند.

متن بیانیه به این شرح است :

بِسْمِ‏ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏

«ذلِکَ وَ مَنْ عاقَبَ بِمِثْلِ ما عُوقِبَ بِهِ ثُمَّ بُغِیَ‏ عَلَیْهِ لَیَنْصُرَنَّهُ اللَّهُ إِنَّ اللَّهَ لَعَفُوٌّ غَفُورٌ »(حج/۶۰)

آرى اگر کسى، به همان اندازه که بر او عقوبت رفته، (ستم­ کننده را) عقوبت کند، و زان پس (باز هم) بر او ستم شود، خدا بى گمان وى را کمک خواهد کرد، و خداوند بخشنده اى آمرزگار است.

بار دیگر چهره شیطانی رژیم غاصب صهیونیستی با مرتکب شدن جنایت بسیار بزرگ و نسل کشی‌های فراوان در مقابل چشم دنیا یکی از هولناک‌ترین فجایع تاریخ را رقم می‌زند.

اسرائیل غاصب ظلم را از حد گذراند و با بی‌رحمی هرچه تمام بیمارستان مملو از زنان و کودکان زخمی را مورد هدف قرار داد قلوب همه مسلمانان از این جنایت وحشتناک جریحه‌دار شد و هیچ مسلمانی نمی‌تواند در برابر این صحنه‌های به خاک و خون کشیده شدن زنان و کودکان بی‌پناه سکوت کند همه ما مسلمانان در مقابل این ظلم مسئولیم.

رژیم صهیونیستی بعد از شکست بی‌سابقه و مفتضح امنیتی اطلاعاتی سیاسی و نظامی خود در عملیات غافلگیرانه و غرورآفرین طوفان الاقصی در اقدامی جنون آمیز مردم مظلوم غزه را مورد هدف سیاسی و نظامی و نسل کشی و کشتن مردم عزیز در دستور کار خود قرار داد.

اسرائیل پس از هفتاد و چهار سال ظلم خشونت ترور تخریب غصب سرزمین آواره سازی کشتار دسته جمعی و اقسام جنایات علیه بشریت به ویژه محاصره هفده ساله غریب به دو میلیون انسان بی‌گناه در باریکه غزه و محروم سازی آنان از کمترین امکانات حیاتی خون فرزندان مقاومت اسلامی در غزه به جوش آمد و تمام سیستم‌های اطلاعاتی و امنیتی دست به دست هم دادند تا ضربه بزرگ و سنگینی را بر این رژیم غاصب وارد کنند.

امروزه جهانیان نظاره‌گر نسل کشی و جنایت سازمان یافته در فلسطین اشغالی توسط رژیم شیطانی و ضد بشری صهیونیستی هستند رژیمی که اساس آن با نسل کشی و جنایت گره خورده و تاسف بار آن است که همواره مورد حمایت سازمان‌های بین‌المللی و دولت‌های مدعی حقوق بشر از جمله آمریکا و انگلیس خبیث بوده است، افکار عمومی جهانی مسئولیت اصلی نسل کشی کنونی از جمله حمله وحشیانه به غزه را متوجه این کشورها و سازمان‌ها می‌داند و با مردم فلسطین ابراز همدردی و همراهی دارد اما سکوت و انفعال برخی از کشورهای اسلامی دردناک و توجیه ناپذیر است و ملت‌های مسلمان بایستی با حمایت‌های سیاسی رسانه‌ای و اقتصادی خود مردم فلسطین را کمک کنند حمایت کنند تا بتوانند این غده سرطانی را از روی این کره خاکی بردارند.

محمد رادقائم مقام دبیرکل نهاد بین‌المللی صلح و سازش و اتحاد عدالت اجتماعی منطقه ۱۱ تهران بزرگ

شیوا انصاری

انتهای پیام /*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *