اجتماعی استان اصفهان تصاویر فرهنگ و هنر مرکزی

مدیر شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان خبر داد: حذف گردش فیزیکی پرونده‌های شهرسازی در دستور کار

مدیر شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان خبر داد: حذف گردش فیزیکی پرونده‌های شهرسازی در دستور کار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

مدیر شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان از برگزاری نشست هم‌اندیشی برای حذف گردش فیزیکی پرونده‌های شهرسازی در واحد طرح تفصیلی و نقشه‌برداری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان خبر داد و گفت: امیدواریم با اقدامات انجام شده، شاهد افزایش سطح کیفی و کمی ارائه خدمات باشیم.

امید علی‌اصغری با اعلام این خبر گفت: نشست هم‌اندیشی درباره حذف گردش فیزیکی پرونده‌های شهرسازی، روز بیست‌وپنجم مهرماه سال جاری برای واحدهای مرتبط در اداره کل توسعه شهری و منطقه‌ای «واحد طرح تفصیلی و نقشه‌برداری» در محل معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان برگزار شد.

او با بیان اینکه این جلسه با حضور نمایندگان حوزه اداره کل توسعه شهری، مدیریت کل نظارت بر ضوابط شهری و مدیریت طرح تفصیلی و شهرسازی الکترونیک برگزار شد، افزود: در این جلسه موضوعات مرتبط با حذف کارت گذربندی، گزارش نقشه‌برداری و دسترسی‌های ایجاد شده، موضوعات، دغدغه‌ها، پیشنهادها و انتقادات هر دو حوزه مطرح شد.

مدیر شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه با توجه به برنامه زمان‌بندی، تسری فرایند (حذف گردش فیزیکی پرونده) در سامانه اصنو در ۱۲ منطقه شهرداری این کلان‌شهر صورت گرفته است، تصریح کرد: به‌زودی جلسه آموزشی و هم‌اندیشی پیرامون اقدامات صورت گرفته برای تمام کارشناسان حوزه اداره کل توسعه شهری و منطقه‌ای و کاربران طرح تفصیلی و نقشه‌برداران مناطق پانزده‌گانه برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: در این راستا فایل راهنمایی مناسب و گام به گام در تابلوی اعلانات سامانه «اصنو» درج شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است تا بتوانند به بهترین نحو اقدامات مورد انتظار را انجام دهند.

علی‌اصغری خاطرنشان کرد: امیدواریم اقدامات صورت‌گرفته در این حوزه بتواند به تسریع در پاسخگویی به شهروندان کمک کند و شاهد افزایش سطح کیفی و کمی ارائه خدمات باشیم.

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *