اجتماعی استان

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان: نیروهای کنترل و نظارت شهرداری با متخلفان طبق قانون برخورد کنند/ برخورد ناشایست سبب سوء استفاده بیگانگان می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان: نیروهای کنترل و نظارت شهرداری با متخلفان طبق قانون برخورد کنند/ برخورد ناشایست سبب سوء استفاده بیگانگان می‌شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

احمد شریعتی در تذکر میان دستور صد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، با گرامیداشت یاد شهدای غزه، شهدای دفاع مقدس، امنیت و آیت‌الله اشرفی اصفهانی اظهار کرد: باید از مدیریت شهری، شهردار و معاونت فرهنگی اجتماعی و همه دست اندرکاران جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان تشکر کنیم. در چند هفته اخیر فعالیت‌های خوبی در شهر برگزار شد که این جشنواره در میان آن‌ها شاخص بود.

وی افزود: از مدیران کل سازمان‌ها و ادارات به خصوص آب، گاز، برق، مخابرات و.. می‌خواهیم که در شورا حضور پیدا کرده و نسبت به مشکلات مردم پاسخگو باشند. خدمات، پول‌های گرفته شده و اقدامات انجام شده باید شفاف شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص نوع برخورد با مردم گفت: ما نماینده مردم هستیم تا مشکلات آن‌ها را پیگیری و حل کنیم. متأسفانه در ماه‌های اخیر مواردی از برخورد در زمینه سد معبر و کنترل نظارت دیدم، برخی موارد موجب ایجاد پرونده قضایی شده است. 

وی بیان کرد: اگر خلافی هم صورت می‌گیرد باید طبق قانون برخورد شود نه اینکه رفتار ناشایستی با مردم داشته باشیم. نباید اقدامی انجام شود که شبکه‌های بیگانه از آن سوء استفاده کنند. بسیاری از مدیران ما از شیوه برخورد مدیریت کنترل و نظارت راضی نیستند. 

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *