دسته‌بندی نشده

کشف ۸۵ راس دام قاچاق در”بویین و میاندشت”

کشف ۸۵ راس دام قاچاق در”بویین و میاندشت”

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان بویین و میاندشت از کشف ۸۵ رأس دام زنده قاچاق در بازرسی ماموران انتظامی این فرماندهی از یک دستگاه کامیونت خبر داد.

سرهنگ حمزه بهرامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت : در راستای اجرای یازدهمین طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی این فرماندهی حین کنترل خودرو های عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیونت حامل دام زنده مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی به بازرسی از این کامیونت پرداخته و موفق شدند تعداد ۸۵ راس گوسفند زنده که به صورت غیرقانونی و خارج از شبکه توزیع و با استفاده از بارنامه و مدارک جعلی حمل می شد را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین و میاندشت با بیان این که کارشناسان مربوطه ارزش احشام مکشوفه را ۹ میلیارد ریال برآورد کردند تصریح کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه برخورد و مقابله با قاچاق کالاهای اساسی و مورد نیاز خانواده ها همواره یکی از اولویت های پلیس بوده از شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه موارد مجرمانه در این زمینه مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *