اجتماعی استان تصاویر فرهنگ و هنر مرکزی

مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان خبر داد: طراحی مراسم افتتاحیه جشنواره سی و پنجم با شعار «به سمت قله»

مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان خبر داد: طراحی مراسم افتتاحیه جشنواره سی و پنجم با شعار «به سمت قله»

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان گفت: تمامی آیتم‌ها و محتواهای بصری و صوتی در مراسم افتتاحیه این جشنواره بر مبنای شعار جشنواره امسال، «به سمت قله» طراحی شده است.

میثم بکتاشیان با اعلام این خبر گفت: مراسم افتتاحیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان، روز جمعه، ۱۴ مهرماه ساعت ۷ شب در مرکز همایش‌های بین‌المللی سران اصفهان برگزار می‌شود.

او افزود: تمامی آیتم‌ها و محتواهای بصری و صوتی در این مراسم بر مبنای شعار جشنواره امسال، «به سمت قله» طراحی شده است.

مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان خاطرنشان کرد: مجری برنامه محمد سلوکی است که همراه با مجری کودک شبکه پویا، احسان مهدی هنرنمایی می‌کنند. از گروه‌های مختلف کودک و نوجوان در سطح استان اصفهان و سطح کشور نیز برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل آمده است.

او با اشاره به اجرای گروه‌های موسیقی در مراسم عنوان کرد: خواننده نوجوان اصفهانی به نام آرتین ساجد در این مراسم یک قطعه با محوریت نسل جدید و عشق به وطن اجرا می‌کند و گروه نجم‌الثاقب نیز که در محضر مقام معظم رهبری اجرا داشته‌اند، در برنامه حضور خواهند داشت.

بکتاشیان ادامه داد: علاوه‌بر اجرای موسیقی کارتون‌های نوستالژیک و جدید حوزه کودک و نوجوان توسط گروه‌های موسیقی، سرود جشنواره نیز برای اولین بار در این مراسم رونمایی شده و بصورت دسته‌جمعی توسط مخاطبین و حضار در سالن هم‌نوایی می‌شود. همچنین این سرود در طول برگزاری جشنواره، در سینماها خوانده می‌شود.

مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان خاطرنشان کرد: در مراسم افتتاحیه از فرزندان مدافعین حرم و مدافعین غیرت تقدیر شده و به جمع داوران کودک و نوجوان می‌پیوندند.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *