اجتماعی استان بین الملل تصاویر دین و اندیشه سیاسی

رهبر انقلاب: امروز رژیم صهیونیستی لبریز از کینه و غیظ است + فیلم

رهبر انقلاب: امروز رژیم صهیونیستی لبریز از کینه و غیظ است + فیلم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

در سالروز عید ولادت پیامبر اعظم صلوات‌الله‌علیه‌وآله، دیدار مسئولان نظام، سفرای کشور‌های اسلامی و میهمانان کنفرانس وحدت با رهبر انقلاب اسلامی آغاز شد.

در سالروز عید ولادت پیامبر اعظم صلوات‌الله‌علیه‌وآله، دیدار مسئولان نظام، سفرای کشور‌های اسلامی و میهمانان کنفرانس وحدت با رهبر انقلاب اسلامی آغاز شد.رهبر معظم انقلاب: پیامبر اعظم نسخه‌ی درمان همه‌ی دردهای عمده‌ی بشریت را به بشر عرضه کرد/ این خورشید تابان عالم هستی به گردن همه‌ی آحاد بشریت حق دارد
درباره‌ی پیامبر اعظم حقیقتاً زبان بنده و امثال بنده قاصر است از بیان، ذهن و دل بنده و امثال بنده قاصر است از فهم درباره‌ی شخصیت والای آن بزرگوار. یک کلمه را فقط از این کتاب قطور فضل پیامبر اعظم بنده مختصراً عرض میکنم امروز و آن، این است که این خورشید تابان عالم هستی به گردن همه‌ی آحاد بشریت حق دارد.
همه‌ی آحاد بشریت، چه مؤمنین به این دین و چه غیر آنها مدیون پیامبر اعظم و به معنای واقعی کلمه متعلق دِین آن بزرگوار هستند. پیامبر اعظم نسخه‌ی درمان همه‌ی دردهای عمده‌ی بشریت را به بشر عرضه کرد.
اهانت به قرآن فراتر از یک شخصی جاهل است،پشت صحنه و برنامه‌‌ریزی دارد
رهبر معظم انقلاب:امروز دشمنی با اسلام از همیشه آشکارتر است. یک نمونه جاهلانه آن، اهانت به قرآن کریم است؛ کاری که یک ابله جاهلی انجام میدهد و یک دولتی حمایت میکند.
این نشان‌دهنده این است که این مساله، صحنه‌ این قضیه و اهانت به قرآن نیست. بحث ما طراحان این جنایت و این کار نفرت‌انگیز است.اینها خیال می‌کنند می‌توانند قرآن را تضعیف کنند؛ اشتباه می‌کنند؛ خودشان را خراب می‌کنند.
رهبر انقلاب: امروز رژیم صهیونیستی لبریز از کینه و غیظ است
این کینه نه فقط نسبت به ما؛ نسبت به کشورهای دیگر هم همین‌جور است. این‌جور نیست که رژیم صهیونیستی از کشورهای دور و اطراف خودش خرسند باشد. آن‌ها به مصر و عراق و سوریه هم کینه دارند.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *