اجتماعی استان تصاویر تهران حوادث دسته‌بندی نشده فرهنگ و هنر مرکزی

اعتراف مترجم جوان به قتل همسرش/ حمل جسد با چمدان مسافرتی از مشهد تا تهران

مرد جوانی که در اقدام هولناکی همسرش را در مشهد به قتل رسانده و جسد مقتوله را با چمدان مسافرتی از مشهد تا تهران با تاکسی اینترنتی حمل کرده بود، خودش را تسلیم پلیس کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری احوال نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، روز گذشته مأموران پلیس تهران در تماس تلفنی با قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، کشف اعضای جسد زن جوانی را داخل یک چمدان مسافرتی گزارش و عنوان کردند همسر مقتوله خودش را به‌عنوان عامل جنایت معرفی و تسلیم کرده است!

با اعلام این خبر، خیلی زود تیم بررسی صحنه جرم به‌همراه قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند که در نخستین گام مشخص شد مرد جوانی که خودش را به پلیس تسلیم کرده، در مشهد مرتکب جنایت شده و برخی از اعضای جسد را داخل چمدان با تاکسی به تهران آورده است.

بدین ترتیب متهم هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: مترجم و ساکن مشهد هستم؛ چند سال قبل با همسرم ازدواج کردم و یک فرزند خردسال نیز دارم؛ از ۱٫۵ سال قبل با همسرم اختلاف شدید خانوادگی پیدا کردم که ۲ روز قبل سر همین موضوع با او در خانه درگیر شدم و در جریان این نزاع همسرم را به قتل رساندم.

مرد جنایتکار ادامه داد: پس از ارتکاب جنایت، به‌دلیل اینکه اقوام من در تهران زندگی می‌کنند و می‌توانند به ملاقاتم در زندان بیایند، تصمیم گرفتم خودم را به پلیس تهران معرفی کنم؛ به همین خاطر برخی از بقایای جسد را داخل چمدان بزرگ مسافرتی قرار دادم و با پرداخت ۲٫۵ میلیون تومان به یک راننده تاکسی اینترنتی، به تهران آمدم و در اولین فرصت خودم را تسلیم پلیس کردم.

پس از اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل همسرش، مأموران تیم تشخیص هویت به‌دستور بازپرس جنایی اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد کردند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی درباره این جنایت تحقیق کنند.

با دستور قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و سیر مراحل قانونی پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *