اجتماعی استان تصاویر فرهنگ و هنر مرکزی

دبیر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان خبر داد: رقابت آثاری از ۴۰ کشور جهان در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

دبیر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان خبر داد: رقابت آثاری از ۴۰ کشور جهان در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

دبیر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از  رقابت آثاری از ۴۰ کشور جهان در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان خبر داد.

مجید زین‌العابدین در آیین رونمایی از پوستر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان که روز ۲۷ شهریورماه در اصفهان برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: از بازگشت این جشنواره به اصفهان پس از چهار سال بسیار خرسندم و امیدوارم شاهد اکران آثاری پربار و اثرگذار در این دوره باشیم.

او اصفهان را مایه افتخار ایرانیان در جهان دانست و افزود: بار دیگر اصفهان قصد دارد ایران، هنر سینماگران ایران و سرزندگی کودکان ایرانی را به جهان معرفی کند.

دبیر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با اعلام اینکه در این دوره، آثاری از بیش از ۴۰ کشور جهان در جشنواره به رقابت می‌پردازند، خبر داد: بیش از ۸۳۵ نفر از کودکان و نوجوانان برای بخش داوری آثار و بیش از ۳۷۷ کودک و نوجوان نیز برای بخش خبرنگاری جشنواره اعلام آمادگی کردند.

او خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که این رویداد روندی دائمی و سالیانه در اصفهان داشته باشد و تنها به چند روز در سال خلاصه نشود.

جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، متعلق به همه کودکان ایران و جهان

معاون فرهنگی شهردار اصفهان هم در این مراسم گفت: امیدواریم بتوانیم با مشارکت همه نهادهای ذیربط، رویدادهای برجسته‌ای را در این دوره جشنواره در مهرماه رقم بزنیم.

کمال حیدری افزود: جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حال حاضر به بلوغ رسیده است و جامعه به شور و نشاط حاصل از برپایی آن نیازمند است.

او این جشنواره را متعلق به همه کودکان ایران و جهان دانست و ابراز امیدواری کرد که رسانه‌ها بتوانند اخبار، پیامدها و ثمرات این رویداد را به سمع و نظر همه مخاطبان آن برسانند.

مریم نظری

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *