سارقان احشام در ” نطنز ” دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از شناسایی و دستگیری ۲ سارق احشام با اعتراف به ۴ فقره سرقت در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز،،،، سرهنگ ” مهدی کریمی ” در این خصوص بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در سطح حوزه استحفاظی، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نطنز قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی میدانی و اقدامات خاص پلیسی موفق به شناسایی ۲ سارق درارتباط با این سرقت ها شده که پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی و هماهنگ متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نطنز تصریح کرد: سارقان در تحقیقات تکمیلی پلیس به ۴ فقره سرقت احشام در این شهرستان اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس قاطعانه با مخلان نظم و آسایش شهروندان برخورد خواهد کرد و از مردم تقاضا داریم توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی گرفته و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، موضوع را سریعاً از طریق تماس با شماره تلفن۱۱۰به پلیس اطلاع دهند

جعفر فدائی اردستانی

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *