اجتماعی بین الملل تصاویر چندر رسانه حقوق بشر حوادث فیلم

ریاض را آب برد + فیلم

سیل شدید در عربستان؛

ریاض را آب برد+ فیلم

منابع خبری تصاویری از ریاض پایتخت عربستان سعودی منتشر کرده اند که از ایجاد سیلاب های گسترده در این شهر حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز، به نقل از رسانه های عربی، منابع خبری به تازگی تصاویری از ریاض پایتخت عربستان سعودی منتشر کرده اند که از ایجاد سیلاب های گسترده در این شهر حکایت دارد.

این در حالی است که روز گذشته سازمان امداد و نجات عربستان سعودی درباره ادامه بارش های سیل آسا در مناطقی از این کشور تا روز چهارشنبه هفته جاری، هشدار داده بود.

در بیانیه سازمان امداد و نجات عربستان سعودی اعلام شده است که باران های شدید و سیل آسا در این کشور تا اواخر هفته جاری ادامه خواهد یافت.

این سازمان سعودی به ساکنان شهرهایی نظیر عسیر، نجران، جازان و الباحه هشدار داده که بیشتر مراقب وضعیت جوی باشند، چون بارش باران و طوفان های موسمی در این مناطق شدیدتر خواهد بود. همچنین به ساکنان شهرهای ریاض، الشرقیه، قصیم، حائل نیز هشدار داده شده که در این مناطق بارش باران البته با شدت کمتر رخ خواهد داد.

محمد الحمادی سخنگوی سازمان امداد و نجات عربستان سعودی در این باره گفت: ما به شهروندان درباره شرایط ناپایدار جوی در روزهای آینده هشدار می دهیم که در مناطقی که احتمال ایجاد آبگرفتگی و سیل وجود دارد تجمع نکرده و همواره از آخرین اخبار وضعیت جوی از کانال های رسمی در راستای حفظ امنیت جانی خود، باخبر باشند.

مریم نظری

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *