اجتماعی استان دین و اندیشه فرهنگ و هنر

قربانگاه های کمیته امداد آماده دریافت نذورات خیران است

قربانگاه های کمیته امداد آماده دریافت نذورات خیران است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

قربانگاه های کمیته امداد استان اصفهان آماده دریافت نذورات خیران است
در آستانه عید سعید قربان، دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و مراکز نیکوکاری در سراسر استان اصفهان آماده دریافت نذورات و قربانی خیران برای توزیع بین نیازمندان هستند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به اجرای آیین “نذر قربانی” در آستانه عید سعید قربان، بیان داشت: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت نذورات و قربانی خیران برای توزیع بین خانواده های تحت حمایت هستند.

کریم زارع با دعوت از مردم برای مشارکت در طرح نذر قربانی، جزئیات جمع آوری نذورات مردم استان را اعلام کرد و گفت: نذورات قربانی نیکوکاران بلافاصله پس از ذبح و بسته بندی و با رعایت نکات بهداشتی، بین نیازمندان این استان توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه در عید قربان سال گذشته مردم سخاوتمند این استان حدود ۲۱ میلیارد تومان در قالب نذر قربانی به نیازمندان کمک کردند، ادامه داد: امسال نیز با برپایی ۴۲۲ پایگاه ثابت و سیار به منظور جمع آوری قربانی و نذورات مردمی با حضور کارشناسان شبکه های بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی و دامپزشکی استان، ساز و کار مناسبی برای مشارکت خیران و توزیع گوشت های قربانی در بین نیازمندان طراحی و تدارک دیده شده که از این تعداد ۷ پایگاه در دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری شهرستان اصفهان استقرار می یابند.

مدیرکل کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد آماده دریافت و ذبح، بسته بندی و توزیع گوشت قربانی و نذورات خیران بین نیازمندان واقعی است، عنوان کرد: امکان کمک غیر حضوری از طریق واریز به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران و همچنین شماره گیری کد#۱۰۳۱۸۸۷۷* برای این عید پیش بینی شده است.

گفتنی است؛ شهروندان اصفهانی برای ذبح گوسفند خود می‌توانند به آدرس‌های ذیل مراجعه کنند:

خیابان آیت اله کاشانی، ابتدای خیابان جامی، کمیته امداد منطقه ۲ اصفهان
میدان قدس، ابتدای خیابان علامه مجلسی، بن بست صفاتاج، کمتیه امداد منطقه ۱اصفهان
خیابان شیخ طوسی شرقی(۲۴متری دوم)، خیابان فجر، پشت پمپ بنزین، مرکز نیکوکاری یوسف زهرا(س)
خیابان ارتش، کوچه آرش(۲۸)، کمیته امداد منطقه ۳اصفهان
سپاهان شهر، بلوار شاهد، مجموعه ورزشی ولایت
خیابان مشتاق سوم، نرسیده به سه راه پینارت، روبروی گلخانه
خیابان زینبیه، بعد از خیابان عمان سامانی، کارواش محمد

مهدی جمشیدی
انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *