اجتماعی استان اصفهان تصاویر چندر رسانه مرکزی ورزشی

آئین اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی سیمرغ درمانگر

آئین اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی سیمرغ درمانگر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، با پایان رقابت های جشنواره فرهنگی ورزشی سیمرغ درمانگر (یادبود شهدای مدافع سلامت)، مراسم اختتامیه، اهدای مدال و احکام قهرمانی نفرات برتر با حضور مسئولان سازمان نظام پزشکی اصفهان برگزار شد.

در این مراسم که روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ در سالن ورزشی شهید موحدی برگزار گردید، از ۵۰ برگزیده این مسابقات در ۷ رشته ورزشی شامل شنا، بدمینتون، تنیس، شطرنج، پینگ پنگ، پنالتی بسکتبال و دارت تقدیر به عمل آمد.

در پایان برنامه، دکتر کامران منتظری رئیس سازمان نظام پزشکی اصفهان؛ ضمن تشکر و تجلیل از قهرمانان ورزشی که توانستند حائز رتبه های برتر شوند، برای دست اندرکاران و کلیه افرادی که در این جشنواره شرکت کرده و در این حرکت زیبا نقش آفرین بوده اند، آرزوی توفیق و سربلندی نمود.

این جشنواره با حضور بیش از ۱۵۰ شرکت کننده در هفت رشته و در دو بخش بانوان و آقایان به کار خود پایان داد که نفرات برتر به شرح ذیل حائز رتبه گردیدند:

تنیس بانوان:

فرناز شهدادیان، مقام اول  (کارشناس علوم تغذیه)

دکتر درسا باطنی، مقام دوم  (دندانپزشک)

تنیس آقایان:

دکتر عباس فرقانی، مقام اول  (دندانپزشک)

دکتر محمدرضا عمرانی، مقام دوم  (متخصص گوش و حلق و بینی)

دکتر محمدرضا عسکرزاده، مقام سوم  (فوق تخصص جراحی پلاستیک)

شطرنج بانوان:

دکتر نازگل اسماعیلیان افیونی، مقام اول  (پزشک عمومی)

دکتر فرزانه محمدی، مقام دوم  (دندانپزشک)

دکتر افسانه عطایی، مقام سوم  (کارشناس شنوایی شناسی)

شطرنج آقایان:

دکتر بابک صفار، مقام اول  (جراح عمومی)

دکتر مسعود فردوسی، مقام دوم  (PHD مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی)

دکتر عباس علی ربیعی، مقام سوم  (پزشک عمومی)

شنا بانوان:

گروه سنی ۱:

دکتر ژیلا تولایی، مقام اول  (کارشناس مامایی)

دکتر میترا مرادی نیا، مقام دوم  (پزشک عمومی)

دکتر فرشته خزدوز، مقام سوم  (داروساز)

گروه سنی ۲:

دکتر نسیم قرائتی، مقام اول  (پزشک عمومی)

سمیرا ابراهیمی، مقام دوم  (کارشناس مامایی)

فرزانه صفدریان، مقام سوم  (کارشناس مامایی)

گروه سنی ۳:

دکتر بهاره بهرامی، مقام اول  (دندانپزشک)

دکتر فرناز نوشیروانی، مقام دوم  (دندانپزشک)

دکتر افروز شاهمرادی، مقام سوم  (داروساز)

شنا آقایان:

گروه سنی ۱:

دکتر محمد علی پناهی، مقام اول  (پزشک عمومی)

دکتر مرتضی حسینی، مقام دوم  (پزشک عمومی)

دکتر مسعود جوانبخت، مقام سوم  (پزشک عمومی)

گروه سنی ۲:

دکتر حمید فریدزادگان، مقام اول  (داروساز)

دکتر علی اعتمادی، مقام دوم  (پزشک عمومی)

دکتر محمد سجادی، مقام سوم  (دندانپزشک)

گروه سنی ۳:

دکتر آرمن الکساندریان، مقام اول  (دندانپزشک)

دکتر سینا طالبی، مقام دوم  (فلوشیپ جراحی زانو)

دکتر سجاد طالبی، مقام سوم  (پزشک عمومی)

تنیس روی میز بانوان:

بخش تنیس روی میز بانوان

دکتر مینا سادات انصار الحسینی؛ مقام اول (دندانپزشک)

خانم دکتر زیبا خرم؛ مقام دوم ( فوق تخصص گوارش)
خانم دکتر شیوا همایی؛ مقام سوم شدند ( داروساز)

تنیس روی میز آقایان:

دکتر رضا ذاکری، مقام اول  (پزشک عمومی)

دکتر رضا قائد امینی، مقام دوم  (داروساز)

دکتر فرهاد گودرزیان، مقام سوم  (پزشک عمومی)

پرتاب پنالتی بسکتبال بانوان:

دکتر نازنین حقوقی، مقام اول  (پزشک عمومی)

دکتر فرشته پزنده، مقام دوم  (داروساز)

پرتاب پنالتی بسکتبال آقایان:

دکتر مصطفی رضوانی، مقام اول  (دندانپزشک)

دکتر امیررضا ضیایی، مقام دوم  (دندانپزشک)

دکتر سعید زمانی، مقام سوم  (دندانپزشک)

دارت بانوان:

دکتر فرزانه ذره، مقام اول (کارشناس مامایی)

دارت آقایان:

دکتر مجتبی فروزان مهر، مقام اول  (دندانپزشک)

دکتر مهرداد صادقی، مقام دوم  (پزشک عمومی)

دکتر احسان مشتاقی (داروساز) و دکتر صدرا انصاری پور (پزشک عمومی)، مقام سوم مشترک

بدمینتون بانوان:

دکتر مریم نعمت بخش، مقام اول  (دندانپزشک)

فاطمه قائلیان، مقام دوم  (لیسانسیه پروانه دار)

بدمینتون آقایان:

دکتر حسین اثنی عشری، مقام اول  (متخصص بیماری های کودکان)

مجید عادل مهربان، مقام دوم  (کارشناس فیزیوتراپی)

دکتر رضا صفایی، مقام سوم  (متخصص طب کار)

*****

لازم به ذکر است دکتر سید حسین فهامی (متخصص ارتوپدی) به عنوان همکار پیشکسوت ورزشکار و مهدی سلیمی (فیزیوتراپیست) به عنوان جوان ترین ورزشکار در رشته پینگ پنگ این مسابقات شرکت کرده و به صورت نمادین به رقابت پرداختند.

مریم نظری

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *