تیراندازی در عروسی مرگ دختر ۱۵ ساله را رقم زد

تیراندازی در عروسی مرگ دختر ۱۵ ساله را رقم زد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان “شهرضا” از دستگیری ضارب دختر ۱۵ ساله ای که بر اثر تیراندازی سهوی در یک مراسم عروسی جان باخته بود خبر داد.

سرهنگ “سهراب قرقانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر بیان داشت: روز گذشته در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه دختر ۱۵ ساله ای براثر تیراندازی در مراسم عروسی از ناحیه گردن مجروح و به بیمارستان منتقل شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پاسگاه “کهرویه” فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی و تحقیقات صورت گرفته توسط ماموران مشخص شد نوجوان مصدوم علی رغم تلاش پزشکان بر اثر جراحات شدید وارده جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا تصریح کرد: ماموران بلافاصله اقدامات پلیسی خود را جهت دستگیری ضارب که یکی از اقوام متوفی بوده، آغاز و در کمترین زمان ممکن وی را دستگیر و اسلحه ای که با آن دختر نوجوان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهم مبنی بر تیراندازی سهوی به سمت دختر نوجوان از تشکیل پرونده و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و گفت: تیراندازی در مراسم های جشن و عروسی از رسم های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می شود و به همین جهت پلیس قاطعانه با خرید و فروش و نگهداری سلاح های غیر مجاز برخورد می کند و از شهروندان می خواهد تا در صورت اطلاع از این گونه موارد مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهندتا برخورد های قانونی با متخلفان صورت گیرد.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *