اجتماعی استان اصفهان بهداشت تصاویر چندر رسانه مرکزی یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

آمار کرونا اصفهان ۲۸ خرداد؛ بدون فوتی و ۸ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۲۸ خرداد؛ بدون فوتی و ۸ ابتلای جدید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

دکتر عقدک سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۴۷۹ و ۹۹۲ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۹ هزار و ۹۲۱ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۲۲۸ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را هشت نفر گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: ۲۰۷ هزار و ۱۴ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۶۲ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران و بیدگل را ۱۳ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۹۲ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۵۱ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

وی تأکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) فوت هیچ بیماری بر اثر ابتلاء به کرونا گزارش نشده است.

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *