آمادگی اصفهان برای برگزاری جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

آمادگی اصفهان برای برگزاری جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان از آمادگی شهرداری اصفهان برای برگزاری جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان همچون سال‌های گذشته خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیدعلی معرک‌نژاد با اعلام این خبر گفت: شعار این دوره مدیریت شهری اصفهان «اصفهان من، شهر زندگی» است و رویدادهایی همچون جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان که شور و نشاط را به عرصه شهر می‌کشانند، به‌طور کامل مورد استقبال مدیریت شهری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه از بهمن‌ماه سال گذشته جهت برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان به سازمان سینمایی و بنیاد سینمایی فارابی اعلام آمادگی شده است، افزود: از گذشته نیز هیئت دولت مصوبه‌ای داشت که طبق آن، جشنواره همه ساله در اصفهان برگزار شود و بر اساس این مصوبه، تفاهم‌نامه پیشنهادی شهرداری اصفهان نیز در اردیبهشت‌ماه برای ریاست سازمان سینمایی کشور ارسال شد، اما هنوز پاسخی به نامه داده نشده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نیز در اصفهان آماده آغاز به کار است، اما بنیاد سینمایی فارابی مشکلات مالی و کمبود تعداد فیلم‌های اختصاصی کودکان و نوجوانان را از جمله مشکلات خود در برگزاری این دوره عنوان کرده است.

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *