فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت:امروز اگر چه دشمن در جنگ اقتصادی و تحریم ظالمانه مشکلات زیادی را بر این کشور تحمیل کرده اما باید بدانیم که زندگی امروز ما زندگی عزت‌مندانه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ،سردار محمد رضا میرحیدری شامگاه سه‌شنبه در یادواره شهدای فراجای شهرستان اردستان،اظهار داشت:امنیتی که امروز بر کشور و جهان اسلام حاکم شده نتیجه رشادت ها،فداکاری ها و گذشت خانواده های معظم شهدا است.
وی افزود:مادری که دو فرزند خود برای ابقای اسلام قربانی کرده است تا نظام اسلامی بتواند استوار در مقابل نظام استکبار و شیاطین پرچم اسلام حقیقی را بلند کند و در کنار آن امروز ملت های مظلوم بتوانند از آزادی بهره‌مند شوند.
فرمانده انتظامی اصفهان خاطرنشان کرد:باید خداوند را شاکر باشیم چرا که برکت نعمت جمهوری اسلامی به هر حال برکت بزرگی است و همه باید در جهت حفظ این نظام تلاش کنیم تا آنجایی که امام بزرگوار هم تاکید کردند که حفظ نظام از نماز هم واجب تر است.
سردار میرحیدری تصریح کرد:امروز هرکسی در جهت تقویت نظام اسلامی حرکت کند مسیر او مسیر شهداست و هرکسی از هر جهت در تضعیف نظام حرکت کند باید بداند که خیانت به خون شهدا می کند.
وی یادآور شد:کسانی که به واسطه دنیاطلبی دنبال مطامع دنیوی هستند و کاری می کنند که نظام در حوزه اقتصادی دچار مشکل شود و کسانی که در حوزه فرهنگی و اعتقادی باعث فاصله جوانان از اسلام شوند ، خائن به خون شهدا هستند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد:باید به خود بنگریم و بدانیم که امروز اگر در زندگی مادی خودمان توفیقاتی داریم به پاس گذشت خانواده های شهداست و به نحوی عمل کنیم که در جهت تقویت نظام اسلامی باشیم.
سردار میرحیدری تاکید کرد:امروز اگر چه دشمن در جنگ اقتصادی و تحریم ظالمانه مشکلات زیادی را بر این کشور تحمیل کرده اما باید بدانیم که زندگی امروز ما زندگی عزت‌مندانه است و با نگاه به برخی کشورهای همسایه متوجه می شویم که آن ها در چه حقارتی زندگی می کنند.
وی خاطرنشان کرد:امروز در کشور ما حتی پیروان سایر ادیان و مذاهب با عزت زندگی می کنند،اگر دشمن به دنبال شکاف بین آحاد ملت ماست می داند که اگر مردم وحدت داشته باشند نمیتواند رسوخ پیدا کند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد:زمانی که تفرقه بین مردم ایجاد شود،گروهی پیرو یک جناح و گروهی پیرو جناح دیگر باشند دشمن میتواند نفوذ پیدا کند و قلب های جوانان و نوجوانان ما را در دست خود بگیرند.
سردار میرحیدری ابراز داشت:نباید دنیا طلبی ما باعث شکاف بین آحاد جامعه شود،باید سعی کنیم سطح آگاهی های جوانان و نوجوان را نسبت به وقایع گذشته و شرایط کشور افزایش دهیم.
وی بیان کرد:‌این وعده های دروغینی که دشمنان می دهند و فریب کاری هایی که انجام می دهند را باید برای جوانان تببین کنیم و جهاد تبیین که مکررا رهبر انقلاب تاکید دارند به همین علت است.
فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد:نگذاریم جای شهید و جلاد عوض شود این شهدا در برابر دشمنانی ایستادند که رحم به صغیر و کبیر نکردند .
سردار میرحیدری تصریح کرد:امروز بحمدلله نظام مقدس اسلامی با اقتدار در برابر دشمنان ایستاده است و ما باید پشت جبهه و در سطح جامعه مراقب باشیم.
وی ادامه داد: بدانیم که همین گرانی ها نیز دسیسه دشمن است و نباید وضعیت ما اینگونه باشد بخشی از این گرانی ها به واسطه خیانت بعضی مسئولین ماست و همچنین منفعت طلبی ها،کم کاری ها و ترک فعل هایی که صورت گرفته است.
سردار میر حیدری یادآور شد:اگر بخواهیم نگاه دنیوی به وضعیت موجود داشته باشیم واقعا ضرر می کنیم،نگاه و روزنه دید خود را باید با روزنه نگاه شهدا تنظیم کنیم.

جعفر فدائی اردستانی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *