دستگیری زن جاعل در اصفهان

دستگیری زن جاعل در اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گفت: زنی که به یک فرد مشمول برای دریافت کارت معافیت از خدمت اوراق پزشکی جعلی ارائه کرده بود در عملیات ویژه کارآگاهان این پلیس دستگیر شد.
سرهنگ “حسین تُرکیان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: فردی با ارائه اوراق پزشکی به معاونت وظیفه عمومی تقاضای دریافت کارت معافیت از خدمت می کند که کارشناسان این معاونت پس از بررسی های دقیق خود به جعلی بودن اوراق پزشکی پی می برند.
وی افزود: پس از اینکه جعلی بودن اوراق پزشکی به تایید رسید پرونده جهت پیگیری های بعدی در اختیار اداره مبارزه با جعل قرار گرفت و با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشمولی که اقدام به ارائه اوراق پزشکی جعلی کرده بود دستگیر و به این پلیس انتقال یافت.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت: متهم در تحقیقات صورت گرفته عنوان کرد که برای دریافت کارت معافیت پزشکی با فردی آشنا شده و او نیز موضوع را با یک خانم که در زمینه تهیه اوراق پزشکی جعلی فعال بود مطرح و قرار بد پس از مدرک سازی ۵۰۰میلیون ریال به آنها پرداخت نمایم.
سرهنگ تُرکیان خاطر نشان کرد: با اعترافات زن جاعل و مردی که همدست وی بود در عملیات ویژه کارآگاهان دستگیر و پس از اعتراف به جرم خود هر ۳ نفر برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه هم جاعلان و هم افرادی که از اوراق جعلی برای پیشبرد مقاصد خود استفاده کنند تحت پیگرد قرار گرفته و با مجازات قانونی مواجه خواهند شد گفت: به شهروندان و همچنین مشمولان توصیه می کنیم که کارهای خود را از طریق راه های قانونی دنبال کرده و از متوسل شدن به افراد جاعل خودداری کنند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *