انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و شرکت گاز

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و شرکت گاز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

با هدف ساماندهی مصرف بهینه گاز طبیعی، کمیته امداد استان اصفهان با شرکت گاز قرارداد همکاری منعقد کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با تاکید به توسعه و بهره گیری از توانمندی و ظرفیت های موجود در زمینه مصرف بهینه گاز طبیعی، اظهار داشت: تفاهم نامه همکاری مشترک آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجرایی در زمینه مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، با شرکت گاز استان اصفهان منعقد شد.

کریم زارع با اشاره به اینکه هدف از این تفاهم نامه مدیریت مصرف گاز می باشد، ادامه داد: اجرای فرایند بهینه سازی و عایق بندی موتورخانه و تنظیم مشعل ها از جمله مواردی است که همراه با ایجاد بستر لازم برای حضور نماینده انرژی کمیته امداد در دوره های آموزشی با محوریت موضوع قرارداد انجام خواهد شد.

وی به ترویج فرهنگ مصرف بهینه گاز طبیعی بین خانواده های کارکنان تاکید داشت و افزود: برنامه ریزی و اجرای طرح ها و دوره های آموزشی مشترک در خصوص اهمیت مدیریت مصرف بهینه، همچنین اجرا و توسعه طرح های پژوهشی، تحقیقاتی در افزایش راندمان مصرف گاز و استفاده از ظرفیت های مشترک در همکاری با سازمان های مردم نهاد با هدف ارتقای سطح دانش و فرهنگ مصرف ایمن و بهینه انرژی از جمله موارد همکاری در این تفاهم نامه خواهد بود.

مدیرعامل شرکت گاز نیز در این خصوص اظهار داشت: کمیته امداد استان اصفهان ۲۶ موتورخانه با حداقل ۵۶ مشغل مصرف گاز طبیعی دارد که برای تنظیم مشغل هیترها، جلوگیری از سوخت ناقص و بهینه سازی و عایق کاری، همکاری لازم ارائه خواهد شد.

مهندس ابوالقاسم عسگری در ادامه گفت: درخصوص آموزش رعایت الزامات ایمنی و مصرف بهینه نیز آمادگی هرگونه اطلاع رسانی در قالب آموزش را به کلیه کارکنان و مددجویان تحت حمایت داریم.

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *