اجتماعی استان بین الملل تصاویر تهران جنوب چندر رسانه حوادث دسته‌بندی نشده دین و اندیشه سیاسی شرق شمال غرب فرهنگ و هنر مرکزی

فرمانده ترور ؛ ترور شد

فرمانده ترور ؛ ترور شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، فرمانده ترور ؛ ترور شد جزئیات ترور فرمانده جوخه ترور سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی(موساد) اعلام شد.
شب گذشته از شنیده شدن صدای انفجار در اطراف فرودگاه اربیل و ساختمان کنسولگری آمریکا خبر دادند. رویترز نیز به نقل از یک منبع امنیتی از حمله پهپادی به کنسولگری آمریکا در اربیل خبر داده بود.
اما صابرین نیوز به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد که هدف حمله پهپادی شب گذشته ترور برخی مقامات تروریستی آمریکایی و رژیم موقت صهیونیستی بود.
حال گزارش‌هایی مبنی بر حمله پهپادی به کنسولگری آمریکا در اربیل، گزارش‌های تکمیلی نشان داد که در این عملیات چند خودرو هدف قرار گرفتند. ساعاتی بعد برخی منابع انگلیسی و عربی گزارش دادند که یک تیم از سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که در این خودروها حضور داشت، هدف اصلی این عملیات پهپادی بود. اینتل اسکای در توئیتی ادعا کرد:‌ (ایلاک رون) آسا فلاتس، فرمانده یگان ترور موساد، در جریان حمله با پهپاد کامیکازه در اربیل واقع در شمال عراق، ترور و به درک واصل شد.

علیرضا اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *