اجتماعی استان اصفهان بهداشت تصاویر چندر رسانه مرکزی یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

آمار کرونا اصفهان ۱۶ خرداد؛ یک فوتی و ۱۹ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان ۱۶ خرداد؛ یک فوتی و ۱۹ ابتلای جدید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

دکتر عقدک سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان :

در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۴۷۵و ۳۱۸ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۹ هزار و ۶۵۹ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۲۲۸ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۹ نفر گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۶ هزار و ۷۰۶ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۷۴ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران و بیدگل را ۲۱ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۸۶ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۳۶ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

وی تأکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) یک بیمار بر اثر ابتلاء به کرونا جان باخت.

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *