کشف ۱۴ پرونده جرایم اقتصادی به ارزش هزار و ۲۵ میلیارد ریال

کشف ۱۴ پرونده جرایم اقتصادی به ارزش هزار و ۲۵ میلیارد ریال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

سردار” محمدرضا میرحیدری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی خود موفق شدند ۱۷ مجرم اقتصادی را در اردیبهشت ماه سال جاری شناسایی و دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه ۱۱ نفر از این افراد به جرم احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، یک نفر به جرم فرار مالیاتی و ۵ نفر نیز به جرم اخلال در بازار دستگیر شدند افزود: در این رابطه به ۱۴ پرونده جرایم اقتصادی رسیدگی و متهمان پس از تکمیل تحقیقات تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش پرونده های جرایم اقتصادی کشف شده توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی را بالغ بر هزار و ۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پلیس تحرکات بازار را به دقت زیر نظر دارد و با مجرمان اقتصادی برابر قانون برخورد می کند.

سردار میرحیدری همچنین از کشف ۲۷۳ پرونده قاچاق کالا در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: ارزش کالاهای مکشوفه در این ماه هم طبق ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر ۵۰۴ میلیارد ریال است. مقام ارشد انتظامی به توقیف ۱۸۱ خودرو حامل کالای قاچاق اشاره کرد و گفت: در همین رابطه ۲۷۹ نفر که درزمینه قاچاق کالا فعال بودند نیز دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *