فرماندار اردستان در شورای اداری گفت اولویت اول من اقتصاد و معیشت بعد هم مسائل فرهنگی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز،سید محمد هادی احمدی‌طبا عصر یک‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اردستان اظهار داشت:شهدای ما اسوه و اسطوره های این نظام مقدس هستند که با خون خود کاری کردند که ما امروزه مسئول باشیم و حق نیست که این عزیزان را فراموش کنیم.
وی افزود:از مدیران خواهش می کنم که با وضو در محل کار حاضر شوند چرا که دارای برکات بسیاری است و نباید فقط در جلسات خاصی وضو داشته باشیم‌،دائم الوضو بودن به کار ها برکت می دهد.
فرماندار اردستان تصریح کرد:بیانیه گام دوم انقلاب از موضوعات مهم است که باید در این زمینه کار شود،مدیران ما این بیانیه را مطالعه کنند چرا که مطالعه کتاب تخیل و تحلیل را در افراد بر می‌انگیزد.
احمدی‌طبا با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب باید محور کار باشد،خاطرنشان کرد:ما باید بدانیم که رهبر انقلاب از ما چه می‌خواهد،نباید فقط در این جلسات برویم و بیایم بلکه باید حضور در جلسات برای مردم بازخورد داشته باشد.
وی بیان کرد:مسئولان اداره ها در هر زمینه ای تلاش و فعالیت های خود را انجام می دهند و قابل تقدیر است اما آیا اینها در حوزه جهاد تبیین برای مردم تبیین شده است؟روابط عمومی ادارات ضعیف هستند.
فرماندار اردستان با اشاره به بحث اصلاح ارز ترجیحی،تاکید کرد:مسائل اقتصادی برای معیشت مردم مشکلاتی را ایجاد کرده است اما حداقل رساندن خبرهای زحمات مسئولین در حوزه های مختلف شهرستان از جمله جهاد کشاورزی،آبرسانی و غیره به مردم می تواند امیدآفرین باشد.
احمدی طبا ادامه داد:ادارات روابط عمومی های خود را در خصوص بحث جهاد تبیین فعال کنند،رسانه های شهرستان هم فعالیت می کنند و باید کار کنیم تا مردم به آینده امید پیدا کنند.
وی تصریح کرد:از نیروهای جهادی و انقلابی حمایت کنید و از نیروهای خود بخواهید که کار تشکیلاتی تمیز و به موقع برای کارسازی انقلاب انجام دهند.
فرماندار اردستان یادآور شد:در ابتدای شروع کار گفتم که اولویت من اقتصاد و معیشت و بعد هم مسائل فرهنگی است که در خصوص مسائل فرهنگی کار خود را باید قرارگاهی انجام دهیم.

وی تاکید کرد:اوقات فراغت باید غنی سازی شود چرا که فقط مختص به تابستان نیست و در طول سال وجود دارد.
فرماندار اردستان تصریح کرد:قرارگاه های عملیاتی در سه حوزه باید ایجاد شود که اصلی‌ترین آن جمعیت است،آمارها را که بررسی کردیم وضعیت شهرستان از این نظر مناسب نیست و باید در این خصوص کار کنیم درست است که مسائل اقتصادی وجود دارد اما باید حداقل در زمینه فرهنگی بسیار کار و تبلیغ انجام دهیم.
احمدی طبا با اشاره به یازدهم خرداد روز حماسه و ایثار مردم اردستان،گفت‌:این روز را گرامی می‌داریم و در این رابطه یک برنامه رژه موتوری در روز یازدهم خرداد از بلوار شهید سلیمانی تا مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد برگزار می شود.
وی در خصوص برنامه رحلت امام خمینی(ره)،خاطرنشان کرد:برای برنامه رحلت امام خمینی(ره) با محوریت ناحیه مقاومت بسیج ۴ دستگاه اتوبوس از این شهرستان برای مرقد امام راحل در تهران اعزام می شوند همچنین شب قبل رحلت هم مراسماتی در نقاط مختلف شهرستان برگزار می گردد.

جعفر فدائی اردستانی

انتهای پیام /*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *