برپایی بازار صنایع دستی اصفهان در بازارهای روز کوثر

برپایی بازار صنایع دستی اصفهان در بازارهای روز کوثر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: در هفته فرهنگی اصفهان، طرحی با عنوان «طاقچه بازارهای روز کوثر» با هدف عرضه صنایع دستی و حمایت از این آثار هنری در بازارهای روز کوثر برگزار می‌شود.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، «امیرحسین ماه‌آورپور» اظهار کرد: طی توافقی که با بنیاد تعاون زندانیان به عمل آمد، مقرر شد برای حمایت از زندانیان و رونق بخشیدن به تولید داخلی، در تمام بازارهای روز کوثر در هفته فرهنگی اصفهان، صنایع دستی و لوازم خانگی تولید شده از سوی این بنیاد، با قیمت مناسب عرضه شود.
او افزود: این طرح از تاریخ ۱۳ تا ۱۹ اردیبهشت‌ماه با عنوان «طاقچه بازارهای روز کوثر» و به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان برگزار شده و آثار میناکاری، فیروزه‌کوبی و خاتم‌کاری را عرضه خواهد کرد.
ماه‌آورپور با بیان اینکه این طرح به‌منظور تکریم صنایع دستی اصفهان و حمایت مالی از زندانیان برگزار می‌شود، ادامه داد: صنایع و هنرهای دستی نمادی از فرهنگ و تمدن هر ملتی است که همواره جلوه‌گر خلاقیت‌ها و ایده‌های ذهنی سازندگان آنها بوده است.
وی یادآور شد: رونق بخشیدن به تولید صنایع دستی و حرکت هنرمندان مختلف در این عرصه فرصت مناسبی را برای معرفی هرچه بهتر اصفهان فراهم خواهد کرد.

مهدی جمشیدی

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *