توقیف ۲۲ خودروی شوتی در اصفهان

توقیف ۲۲ خودروی شوتی در اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف ۲۲ دستگاه خودروی شوتی که در زمینه حمل کالاهای خارجی قاچاق فعالیت می کردند خبرداد.
سردار ” محمدرضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در راستای اجرای دستورالعمل برخورد با خودروهای شوتی که در زمینه حمل کالاهای خارجی قاچاق فعالیت می کنند با رصد هوشمندانه و اشرافیت بالای خود تعداد ۲۲ دستگاه از این خودروها را شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران پس از شناسایی و ردیابی هوشمندانه خودروها طی یک عملیات هماهنگ و منسجم آنها را با همکاری ماموران پلیس راه استان اصفهان در محور اصفهان _ شیراز متوقف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه خودروهای مذکور در زمینه حمل کالاهای قاچاق فعالیت می کردند گفت: قاچاقچیان کالا با تغییر در اصالت و ارکان خودروهای خود با سرعت بالا در جاده ها تردد کرده و با انجام حرکات و تخلفات حادثه ساز بباعث به خطر انداختن جان سایر کاربران رانندگان می شدند.
سردار هاشمی فر برخورد قاطعانه با خودروهای شوتی را جزو اولویت برنامه های فرماندهی انتظامی استان اصفهان عنوان کرد و با هشدار به باندها و دانه درشت های قاچاق کالا که از این گونه خودروها برای دستیابی به اهداف خود استفاده می کنند اظهار داشت: طبق دستور ویژه دستگاه قضائی خودروهای شوتی چه حامل بار و چه فاقد کالای قاچاق باشند توسط ماموران توقیف و با برخورد قانونی مواجه خواهند شد.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *