اجتماعی استان اصفهان تصاویر چندر رسانه حوادث مرکزی یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

دستگیری باند ۳ نفره سارقان زورگیر گوشی های همراه در خمینی شهر

دستگیری باند ۳ نفره سارقان زورگیر گوشی های همراه در خمینی شهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر ازشناسایی و دستگیری ۳ سارق موبایل قاپ زورگیر خبر داد.
سرهنگ “غلامرضا براتی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته فردی با مرکز فوریت های پلیسی تماس و اعلام داشت که سارقان گوشی همراهش را با تهدید سلاح سرد و به زور به سرقت برده اند که بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری۱۳ جوی آباد برای بررسی موضوع و دستگیری سارقان به آدرس اعلامی اعزام شد.
وی گفت: با حضور ماموران کلانتری ۱۳ در محل مشخص شد که خبر صحت داشته و سارقان که ۳ نفر بودند با تهدید سلاح سرد گوشی همراه مالباخته را به سرقت برده و به سرعت از محل متواری گشته اند.
این مقام انتظامی، تصریح کرد: برای جلوگیری از فرار متهمان بلافاصله تعداد گشت های انتظامی در سطح حوزه افزایش و یکی از متهمان هنگام فرار دستگیر شد و ۲ متهم دیگر از دید عوامل کلانتری پنهان ماند.
سرهنگ “براتی” ادامه داد: با انتقال متهم به کلانتری و انجام تحقیقات پلیسی، ضمن قبول بزه انتسابی، اقرار کرد که با همکاری دو همدست دیگرش اقدام به سرقت گوشی موبایل کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان بابیان اینکه با همکاری متهم مخفیگاه ۲ متهم دیگر شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه همدستان سارق دستگیرشدند ادامه داد: با تکمیل پرونده، متهمان برای سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی شدند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *