اجتماعی استان اصفهان تصاویر چندر رسانه دین و اندیشه سیاسی فرهنگ و هنر یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

اقامه با شکوه نماز باران در اصفهان با حضور پرشور مردم+عکس

اقامه با شکوه نماز باران در اصفهان با حضور پرشور مردم+عکس

اقامه با شکوه نماز باران در اصفهان با حضور پرشور مردم+عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

صبح امروز مردم اصفهان از گروه‌های مختلف سنی و اقشار گوناگون با حضور در گلستان شهدای اصفهان نماز باران را به امامت آیت‌الله مهدوی امام جمعه موقت اصفهان اقامه کردند.

از یک ساعت قبل از مراسم اندک اندک جمع مستان می‌رسند، پدری با دو فرزند خردسالش آمده است و سجاده را پهن کرده و آماده نماز است. کودکان معصوم این شهر آنقدر امیدوار‌ به رحمت الهی هستند که چترهای خودشان را هم آورده‌اند.

جانباز عزیزی را دیدم که با زخم جهاد که بر جسمش نشسته و او را به عصایی تکیه داده می‌آید و روحانی‌ای که حتی با بیماری‌اش و با ویلچر به مراسم آمده است.‌

 امروز نماز باران به امامت آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی امام جمعه موقت اصفهان در جوار شهیدان سرافراز اصفهان اقامه شد.

در این مراسم که با حضور پرشور عموم مردم اصفهان برگزار شد، اصفهانی‌ها دست به دعا از خدای بزرگ خواستند تا با لطف و رحمت خود اصفهان را از نعمت باران متنعم سازد.

 به واسطه کمبود بارش‌های جوی و بروز خشکسالی‌های پی در پی و سوء مدیریت سالیان گذشته در مدیریت منابع آب، مسائل متعددی در فلات مرکزی ایران از جمله اصفهان ایجاد کرده و کشاورزان را با مشکلاتی مواجه کرده است.

هفته گذشته جریان معاند و ضدانقلاب با تزویر و نیرنگ تلاش کرد با سواستفاده از مطالبات کشاورزان به ناامنی در اصفهان دامن بزند که با بصیرت همیشگی اصفهانی‌ها این توطئه شوم آنان نقش بر آب شد و داغی بر دل دشمنان ماند که تا ابد آن را فراموش نکنند.

اما امروز با لبیک به دعوت عالم اخلاق آیت‌الله ناصری و دیگر علمای شهر در صفوف به هم پیوسته نماز باران شرکت کردند و در کنار جگرگوشه‌هایشان در گلستان شهدا دست به دعا بلند کرده و باران رحمت الهی را طلب کردند.

انتهای پیام /*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *