اجتماعی استان اصفهان اقتصادی تصاویر چندر رسانه دین و اندیشه فرهنگ و هنر مرکزی یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

عملیات عمرانی ۳هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان اصفهانی

عملیات عمرانی ۳هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان اصفهانی

عملیات عمرانی 3هزار و 282 واحد مسکونی مددجویان اصفهانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

کمیته امداد استان اصفهان در ۶ماهه اول سال جاری با مساعدت خیران نیک اندیش، ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان را احداث، تکمیل، تعمیر و بازسازی کرد.

سید مصطفی انوری مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به اقدامات این نهاد در تامین مسکن مددجویان بیان داشت: در ۶ ماهه اول سال جاری تعداد ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان اصفهانی با مشارکت خیران و نیکوکاران احداث، تکمیل و یا تعمیر و بازسازی شد.

وی به تشریح این مهم پرداخت و ادامه داد: در این مدت ۲۷۸ مورد کمک به خرید، احداث و تکمیل مسکن روستایی و شهری و ۳۰۰۴ مورد تعمیرات و بازسازی مسکن مددجویان انجام شده است.

سید مصطفی انوری با تاکید بر اینکه هزینه های انجام شده در بخش مسکن مددجویان از محل اعتبارات دولتی، کمک خیران، مراکز نیکوکاری و تسهیلات قرض الحسنه بوده است، بیان داشت: در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری رقمی بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان برای خرید، احداث، تکمیل، تعمیر و بازسازی ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان پرداخت شده است.

مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان با اشاره به اینکه حل مشکل مسکن مددجویان تحت حمایت در توانمندسازی آنها نقش مهمی دارد، افزود: تلاش داریم با ساخت، خرید، تعمیر، بهسازی و بازسازی و مقاوم سازی منازل مددجویان تحت حمایت این نهاد نسبت به حل مشکل آنها در حوزه مسکن اقدام کنیم.

وی در پایان با دعوت از نیکوکاران برای مشارکت در تامین مسکن مددجویان، گفت: خیران نیک اندیش می توانند با مراجعه به سایت emdad.ir یا با شماره گیری #۰۳۱*۸۸۷۷* مساعدتهای نقدی خود را در بحث مسکن به نیازمندان اهدا کنند.

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *