کریم زارع :شورعاطفه ها فرصتی برای خدمت به دانش آموزان نیازمند

کریم زارع :شورعاطفه ها فرصتی برای خدمت به دانش آموزان نیازمند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

کمیته امداد اصفهان امسال رویداد ملی شور عاطفه ها را از بیستم شهریور تا یازدهم مهرماه با رعایت تمامی دستورالعملهای بهداشتی و بهره گیری از روش های نوین الکترونیکی از جمله کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷*، برگزار می‌کند.

کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با یادآوری اینکه بیش از ۳۵ هزار و ۸۰۰ دانش آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: سال تحصیلی جدید نیز همچنان در سایه تداوم همه گیری ویروس کرونا و حسب ظاهر به صورت مجازی آغاز خواهد شد و بنا بر تجربیات بدست آمده از این اتفاق طی سال گذشته، می توان از همین الان مشکلات دانش آموزان نیازمند برای شروع سال تحصیلی را پیش بینی کرد.

وی با درخواست از مردم شریف استان برای کمک به تحصیل فرزندان مددجویان، ادامه داد: هر ساله رویداد ملی شورعاطفه ها برای حمایت از دانش آموزان نیازمند در روزهای ابتدایی سال تحصیلی برگزار می‌شد که امسال نیز مقرر است علی رغم تداوم همه گیری ویروس کرونا، با رعایت کلیه دستورالعملهای بهداشتی برگزار شود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تاکید کرد: این رویداد بزرگ خیر و احسان امسال از بیستم شهریور تا یازدهم مهرماه با تکیه بر روش های مشارکت الکترونیکی از جمله کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار خواهد شد.

وی افزود: دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در سراسر استان نیز آماده دریافت کمک های مردم نوعدوست اصفهان هستند.

زارع همچنین گفت: قصد داریم در صورت امکان و با هماهنگی کامل با مراجع ذی صلاح، پایگاه های فیزیکی جمع آوری کمک های مردمی را نیز در روز پنجشنبه، بیست و پنجم شهریورماه در میادین و معابر اصلی شهر برپا کنیم.

وی شعار شور عاطفه های امسال را «باهم مشق محبت می نویسیم» اعلام کرد و گفت: رویکرد اصلی کمیته امداد اصفهان در این رویداد بزرگ خیر و احسان کمک به جمع‌آوری ملزومات آموزشی بویژه، وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای آموزش های مجازی  است.

زارع با اعلام اینکه عمده اقلام مورد نیاز دانش آموزان تحت حمایت در این سال تحصیلی مربوط به آموزش مجازی است، گفت: از هم استانی های گرانقدر درخواست می کنیم حتی المقدور کمک های خود را به صورت نقدی پرداخت کنند تا امکان خرید این ملزومات با قیمت های ارزانتر برای این فرزندان نیازمند فراهم شود.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید