نماینده پرسپولیس سرانجام بازی استقلال را تماشا کرد،کار سخت آنالیزور سرخ‌پوشان در دوشنبه

نماینده پرسپولیس سرانجام بازی استقلال را تماشا کرد،کار سخت آنالیزور سرخ‌پوشان در دوشنبه

نماینده پرسپولیس سرانجام بازی استقلال را تماشا کرد/ کار سخت آنالیزور سرخ‌پوشان در دوشنبه

آنالیزور تیم پرسپولیس با تحمل شرایطی سخت توانست بازی تیم استقلال را تماشا کند.

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از فارس ، محمد عسگری، نماینده تیم پرسپولیس هفته گذشته برای بررسی امکانات، زمین چمن ورزشگاه محل برگزاری بازی با استقلال تاجیکستان، آنالیز تیم حریف و زمین تمرینی سرخ پوشان در دوشنبه عازم این شهر شد.

با این وجود از زمان ورود عضو کادرفنی سرخ پوشان به تاجیکستان، فدراسیون فوتبال این کشور و باشگاه استقلال  هیچگونه همکاری با وی نداشته و مانع حضور عسکری در زمین تمرین و ورزشگاه پامیر شدند.

آنالیزور پرسپولیس هم که انتظار پیگیری مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان را داشت در گفت و گو با سایت رسمی پرسپولیس گلایه هایی را نسبت به شرایط خود مطرح کرد.

در جلسه امروز یحیی گل‌محمدی هم با مدیرعامل و رییس هیات مدیره پرسپولیس، بحث همکاری نکردن فدراسیون تاجیکستان و باشگاه استقلال با نماینده این تیم مورد بررسی قرار گرفت. 

در نهایت عسگری که در روزهای اخیر سختی‌های زیادی برای کسب اطلاعات از تیم استقلال تاجیکستان متحمل شده عصر امروز و  با دشواری توانست وارد ورزشگاه محل برگزاری دیدار این تیم با کوکتوش شود و در شرایطی که ظاهرا اجازه فیلم‌گرفتن و عکسبرداری از این بازی را به دست نیاورد، تنها در دقایقی از نیمه دوم این مسابقه توانست حریف پرسپولیس را آنالیز کند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی ۲۳ شهریور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان استقلال تاجیکستان هستند.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید