افتتاح ۴۲۸ باب مسکن مددجویی در استان اصفهان

افتتاح ۴۲۸ باب مسکن مددجویی در استان اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

همزمان در مراسمی با حضور استاندار اصفهان، ۴۲۸ باب مسکن مددجویی در حمایت از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در استان اصفهان به بهره برداری رسید.

در این مراسم استاندار اصفهان ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار داشت: مهمترین مساله در هفته دولت این است که در کنار همه افتتاحیه و بهره برداری ها، تلاش کنیم با تغییر نگاهمان بر اساس دیدگاه و رویکرد دو شهید گرانقدر رجایی و باهنر، به رفع محرومیت ها و مقابله با فساد بپردازیم.

کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، نیز در این مراسم با اشاره به مرحله دوم بهره برداری و تحویل واحدهای طرح مسکن مددجویی اظهار داشت: سهمیه کل کمیته امداد استان اصفهان در طرح تفاهم نامه مسکن محرومان، هزار و ۱۵۰ واحد بود که امروز در مرحله دوم ۴۲۸ واحد تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه یکی از برنامه های این نهاد برای یاری رساندن به محرومان در شرایط سخت اقتصادی، ساخت مسکن و مقاوم سازی منازل آنهاست، ادامه داد: در مرحله اول بهره برداری از واحدهای طرح مسکن مددجویی ۳۲۵ باب مسکن با حضور معاول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به مددجویان واگذار شد.

زارع در این مراسم که به صورت نمادین در شهرستان چادگان برگزار شد، با اشاره به اینکه تفاهم نامه احداث هزار و ۱۵۰ واحد مسکن مددجویی به صورت سه جانبه بین کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه می باشد، افزود: در شهرستان چادگان ساخت و تحویل ۸۹ باب مسکن از این پروژه در نظر گرفته شده که تاکنون ۲۲ مورد آن تکمیل و امروز به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تقدیم می شود.

وی همچنین با تاکید براینکه تحویل مساکن مددجویی نقش موثری بر تثبیت اسکان و عدم مهاجرت آنها به شهرهای بزرگ دارد، گفت: در این تفاهم نامه، مددجویان بر اساس مراحل پیشرفت، از ۵۰ میلیون تومان تسهیلات بهسازی بنیاد مسکن و ۸۰میلیون تومان کمک بلاعوض کمیته امداد، بهره مند می شوند.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید