وعده شیرین به استقلالی‌ها برای بازی با الهلال، آماده باش به بازیکنان تحت قرارداد

وعده شیرین به استقلالی‌ها برای بازی با الهلال، آماده باش به بازیکنان تحت قرارداد

وعده شیرین به استقلالی‌ها برای بازی با الهلال/ آماده باش به بازیکنان تحت قرارداد

تمرینات تیم فوتبال استقلال در شرایطی از ۲ روز دیگر آغاز می شود که به اعضای این تیم وعده داده شده بخش عمده‌ای از مطالبات فصل گذشته آنها پرداخت خواهد شد.

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از فارس ، یکی از نگرانی های فرهاد مجیدی برای شروع تمرینات این تیم عدم پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم از فصل گذشته است.

در شرایطی که قرار است تمرینات آبی پوشان از روز یکشنبه آغاز شود برخی از بازیکنان تیم استقلال رقمی حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد از این باشگاه طلبکار هستند و همین موضوع باعث نگرانی سرمربی استقلال شده است.

البته بعد از ابراز نگرانی مجیدی اسپانسر این باشگاه وعده کرده که پیش از بازی با الهلال عربستان بخش عمده‌ای از مطالبات فصل گذشته اعضای این تیم را پرداخت خواهد کرد تا این تیم برای بازی با نماینده عربستان دغدغه مالی نداشته باشد.

رشید مظاهری، محمد دانشگر، محمد حسین مرادمند،مهدی مهدی پور، ووریا غفوری، متین کریم زاده، بابک مرادی، احمد موسوی، سینا خادم پور،مهدی قائدی، سبحان خاقانی و … نفراتی هستند که با استقلال قرارداد دارند و به این نفرات اعلام شده احتمالا از روز یکشنبه باید در تمرینات تیمشان شرکت کنند. در این بین قائدی در امارات حضور دارد و شایعات فروش و یا منتفی شدن حضور وی در شباب الاهلی هر روز بیشتر داغ می شود.

تکیف سید حسین حسینی، آرش رضاوند، ارسلان مطهری، مسعود ریگی،سیاوش یزدانی و فرشید اسماعیلی تا امروز برای تمدید قرارداد مشخص نیست و تنها با این نفرات مذاکرات اولیه صورت گرفته که البته این اقدامات تا امروز به عقد قرارداد منجر نشده است.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید