سفر رئیسی به خوزستان ضروری است، استاندار ویژه سریعاً منصوب شود

سفر رئیسی به خوزستان ضروری است، استاندار ویژه سریعاً منصوب شود

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور باید در اولین سفر استانی خود به اتفاق کابینه به خوزستان بیاید.

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از مهر ، کریم حسینی ، با تأکید بر لزوم اقدامات فوری دولت سیزدهم برای حل مشکلات استان خوزستان،گفت: رئیس‌جمهور باید در اولین سفر استانی به اتفاق کابینه به خوزستان بیاید.

وی با بیان اینکه مشکلات خوزستان، مشکل کل کشور است، افزود: پروژه‌های عمرانی خوزستان روی زمین مانده و مشکل آبرسانی هنوز پابرجاست؛ این مشکلات با راه‌حل‌های موقت رفع شده و باید راه‌حل‌های دائمی برای آبرسانی به شهرها و روستاهای استان خوزستان اندیشیده شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های آبرسانی اولویت مهم استان خوزستان است، گفت: بخش‌هایی از پروژه شبکه‌های آبرسانی استان خوزستان تکمیل نشده و به برخی از روستاها که در انتهای شبکه‌های آبرسانی قرار دارند، آبرسانی انجام نشده است.

حسینی با بیان اینکه استان خوزستان ۶ تا ۸ ماه سال طبیعت تابستانه دارد، اظهار داشت: برای اجرای پروژه‌های شبکه‌های آب و فاضلاب اعتباراتی در نظر گرفته شده اما اجرای این پروژه‌ها به تأخیر افتاد. دو طرح مهم انتقال آب غدیر به شمال شرق استان خوزستان هنوز به پایان نرسیده و قرار بود با اجرای این طرح، آب غدیر به اهواز برسد.

وی با بیان اینکه بحران‌های سیل سال گذشته در سال‌های جاری و آینده نیز قابل تکرار هستند و هنوز مشکل فاضلاب استان حل نشده است، گفت: اولین استانداری که از سوی دولت انتخاب می‌شود باید استاندار ویژه خوزستان باشد؛ استانداری که یک مغز متفکر برای پیشبرد برنامه‌های استان‌ باشد. فردی جهادی، انقلابی، پرتلاش و پرکار که بتواند در سال‌های اول دولت رئیسی مشکلات استان را به حداقل برساند.

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: استاندار ویژه خوزستان باید به دور از نگاه‌های حزبی و جناحی، تیم خوبی را برای اداره استان انتخاب کند.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید