جلسه تودیع سعید آذری در فولاد برگزار شد

جلسه تودیع سعید آذری در فولاد برگزار شد

جلسه تودیع سعید آذری در فولاد برگزار شد

جلسه تودیع سعید آذری مدیرعامل سابق باشگاه فولاد خوزستان برگزار شد.

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از مهر ، باشگاه فولاد خوزستان روز گذشته حمیدرضا گرشاسبی را به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب کرد تا کار سعید آذری در فولاد به پایان برسد. مراسم تودیع آذری امروز با حضور وی و همچنین گرشاسبی و مدیران شرکت فولاد برگزار شد.

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد در ابتدای جلسه تودیع سعید آذری در خصوص چگونگی انتخاب مدیرعامل باشگاه، تصریح کرد: با توجه به شرایطی که سهام دار شرکت دارد و چالش‌هایی که در انتخاب گزینه‌های مختلف داشتیم، در نهایت جمع بندی به آقای گرشاسبی رسید. او یک گزینه بومی و توانمند است و رزومه بسیار درخشانی از فعالیت در پرسپولیس، پیکان، تربیت بدنی استان خوزستان و تهران دارد و از او دعوت به عمل آمد که در مجموعه بزرگ فولاد خوزستان خدمتشان باشیم.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تغییر در مدیریت باشگاه فولاد خوزستان در این برهه زمانی را به مسابقه «دو امدادی» تشبیه کرد و گفت: در زمان مدیریت آقای آذری کیفیت باشگاه فولاد خوزستان با نتایج کسب شده بهتر شد و هم اینک این امانت به دست آقای گرشاسبی سپرده می‌شود تا ایشان نیز با دقت نظر و استفاده از ظرفیت‌های موجود این مسیر را برای تداوم موفقیت‌ها ادامه دهد.

جلسه تودیع سعید آذری در فولاد برگزار شد

ابراهیمی که با سایت باشگاه فولاد گفتگو کرده است، همچنین در خصوص جدایی آذری، تاکید کرد: مدیران همواره دوست دارند در اوج خداحافظی کنند و این اتفاق نیز با توجه به نتایج کسب شده، در بهترین شرایط برای آقای آذری رخ داد. ما در مجموعه فولاد خوزستان از این همکاری بسیار خشنود بودیم و برای ایشان در ادامه مسیر زندگی آرزوی موفقیت داریم.

همچنین حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نیز ضمن تشکر از زحمات آذری، اظهار داشت: ایشان یک قهرمان و یک مدیر حرفه‌ای هستند و در فضایی دوستانه سعی خواهیم کرد در آینده نیز از مشاوره‌ها و تجربیات ایشان استفاده کنیم.

گرشاسبی در ادامه گفت: مطمئناً در شرایطی که تیم قهرمان حذفی شده و انتظارات بالا رفته کار بسیار سختی در پیش داریم و باید با سرعت و دقت اقدامات لازم را برای حضور قدرتمند فولاد در رقابت‌های آینده لیگ برتر انجام دهیم. انشاالله سعی می‌کنیم با یک کار جمعی و صادقانه باشگاه فولاد را به جایگاه اصلی خود برسانیم و رو سفید شویم.

سعید آذری هم ضمن تشکر از حمایت‌های صورت گرفته از سوی مدیران شرکت از باشگاه فولاد، اظهار داشت: حمید گرشاسبی از اساتید ورزش و مدیریت کشور هستند و خدا را شاکرم که مدیریت باشگاه فولاد به ایشان سپرده شده است. ایشان در کسوت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و سایر پست‌هایی که داشتند بسیار موفق عمل کرده‌اند و برای ایشان و این باشگاه بزرگ آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید