بازدید امیر حیدری از تیپ ۳۲۸ متحرک هجومی مریوان

بازدید امیر حیدری از تیپ ۳۲۸ متحرک هجومی مریوان

بازدید امیر حیدری از تیپ ۳۲۸ متحرک هجومی مریوان

فرمانده نیروی زمینی ارتش از تیپ ۲۳۸ متحرک هجومی مریوان بازدید کرد.

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در تیپ ۳۲۸ متحرک هجومی مریوان، از بخش‌های مختلف این یگان بازدید کرد.

امیر حیدری در این بازدید، در جمع کارکنان این تیپ با بیان اینکه تلاش کردیم شعار همیشگی ارتش فدای ملت را در جای‌جای این آب و خاک به معنای واقعی نشان و نمایش بدهیم، گفت: به عنوان یک ارتش ولایی، همواره این شعار را تکرار و در سر داریم و ولایت‌مداری را در طول تاریخ نشان دادیم که شاخص‌ترین آن‌ها، تقدیم ۴۸ هزار شهید در جنگ تحمیلی برای نظام بود.

وی، حضور در بحران‌های آبی، بهداشتی، محرومیت‌زدایی و… را از برنامه‌ها و اولولیت‌های کاری ارتش دانست و اضافه کرد: از روزهای اول انتشار ویروس کرونا در کشور، با گسترده‌ترین شبکه بهداشت و درمان در خدمت مردم بودیم، به صورتی که ۲۸ بیمارستان تخصصی این نیرو با ۱۲ هزار نفر کادر پزشکی در بحث کرونا و خدمات سرویس‌دهی در شهرهای مختلف، کمک حال وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بودند و اخیراً نیز در سیستان و بلوچستان با برپایی بیمارستان‌های سیار، تنفسی و صحرایی به یاری وزارت بهداشت و مردم عزیز این استان آمده‌ایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در برخی از نقاط استان کردستان با بحران آب مواجه هستیم که در مبحث آبرسانی و امداد آب، پای کار بودیم و رفع مشکلات مردم از اولویت‌های کاری ما به ویژه در مناطق محروم است.

وی از ساخت ۲۳ هزار منزل مسکونی برای استفاده کارکنان ارتش خبر داد و افزود: تلاش نیروی زمینی این است که به اندازه کارکنان خانه داشته باشد و در همین راستا با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری، ۲۳ هزار منزل سازمانی درحال ساخت است که سهم شهرستان مریوان ۵۲ واحد است و پیشرفت مناسبی داشته است.دیدگاهتان را بنویسید