سفر یکروزه مدیر مخابرات اصفهان به نطنز

سفر یکروزه مدیر مخابرات اصفهان به نطنز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز :

مدیر مخابرات منطقه اصفهان، در راستای بررسی مشکلات و دغدغه های ارتباطی شهرستان های استان، در سفری یکروزه به نطنز با مسئولین این شهرستان دیدار کرد.

اسماعیل قربانی در حاشیه این سفر، در دیدار با  رحمت الله فیروزی پور نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی، رمضانعلی فردوسی فرماندار این شهرستان،احمدرضا اصغری بخشدار بادرود و جمعی از مسئولین این مناطق، ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت مخابراتی شهرستان نطنز، گفت: هماهنگی، همدلی و مشارکت مردم و حاکمیت، اصلی ترین  راه حل رفع مشکلات ارتباطی و توسعه زیرساختهای لازم برای تحقق دولت الکترونیک و شهر هوشمند است که امیدواریم در سایه تشکیل دولت جدید محقق شود.

وی افزود: بحمدالله در طی سالهای اخیر، با تلاش همکاران ما در مخابرات منطقه اصفهان،  اقدامات بسیار خوبی در راستای توسعه شبکه ثابت و سیار در شهرستان های استان صورت گرفته که نمونه های عینی آن در شهرستان نطنز قابل مشاهده است.

گفتنی است بازدید از قسمت های مختلف ادارات مخابرات نطنز و بادرود و زیارت امامزاده آقا علی عباس از دیگر برنامه های مدیر مخابرات منطقه اصفهان در این سفر یک روزه بود.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید