نیروی پدافند هوایی ارتش در لبه فناوری و دانش روز دنیا قرار دارد

نیروی پدافند هوایی ارتش در لبه فناوری و دانش روز دنیا قرار دارد

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: این نیرو با در اختیار قرار داشتن تجهیزات و دستاوردهای بومی، در لبه فناوری و دانش روز دنیا قرار دارد.

پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از مهر ، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال غرب، از مرکز عملیات مشترک، رادار تاکتیکی پلدشت جلفا و میاندوآب، رادار ثابت گروه تبریز، مواضع دیده بانی و توپخانه ای و همچنین فرماندهی اطلاعات و شناسایی این منطقه پدافندی بازدید کرد.

صباحی فرد در این بازدید با اشاره به حضور پرشور و حماسی ملت ولایتمدار و ولایی ایران اسلامی بالاخص کارکنان و خانواده های غیور نیروی پدافند هوایی ارتش در انتخابات ۲۸خرداد، گفت: ملت بزرگوار ایران بازهم به جهانیان و دشمنان قسم خورده ایران و انقلاب ثابت کردند که با وجود همه مشکلات و سختی ها همیشه و در همه حال پیرو نظام و رهبری هستند.

وی افزود: متولی امنیت فضای کشور قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) است که همین امر باعث ایجاد وحدت و اتحاد روزافزون میان ارتش و سپاه می شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی اقدامات خوب و ارزنده ای در سطح نیروی پدافند هوایی در رابطه با خودکفایی و بومی سازی سامانه ای پدافندی انجام شده و این مهم موجب اقتدار و صلابت بسیار بالایی نیروی پدافند هوایی شده است، به گونه‌ای که جزو قدرت های برتر نظامی نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح بین المللی هستیم.

صباحی فرد ارتش با تاکید بر اینکه نیروی پدافند هوایی ارتش با در اختیار قرار داشتن تجهیزات و دستاوردهای بومی، در لبه فناوری و دانش روز دنیا قرار دارد، تصریح کرد: دانشمندان جوان و فرماندهان ارزشمند این نیرو با همکاری سازمان‌های مربوطه کار بزرگی را در پدافند هوایی به منصه ظهور رساندند و موفق به دستیابی به پیچیده‌ترین و دشوارترین فناوری در حوزه پدافند شده اند.

وی با اشاره به اهمیت منطقه پدافند هوایی شمال غرب در حراست از آسمان ایران اسلامی، گفت: یکی از افتخارات بسیار بزرگ این منطقه پدافندی که در صفحات زرین این منطقه ثبت شده است، اولین خوش آمدگویی به حضرت امام (ره) توسط ایستگاه رادار تبریز در زمان ورود به کشور است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش همچنین از مراکز آموزشی، فرهنگی و روحی رفاهی مستقر در کوی سازمانی منطقه پدافند هوایی شمال غرب بازدید کرد.

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید