اجتماعی استان اصفهان اقتصادی تصاویر چهار محال و بختیاری دین و اندیشه فرهنگ و هنر

اهدای ۱۴ هزار جهیزیه به مددجویان و نوعروسان نیازمند کشور

اهدای ۱۴ هزار جهیزیه به مددجویان و نوعروسان نیازمند کشور

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: همزمان با دهه کرامت ۱۴ هزار سری جهیزیه به مددجویان و نوعروسان نیازمند در سراسر کشور اهدا شد.

پایگاه خبری احوال نیوز به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی در مراسم اهدای ۳۲۰ سری جهیزیه به مددجویان استان چهارمحال و بختیاری با تبریک میلاد امام رضا (ع) افزود: همزمان با دهه کرامت ۱۴ هزار جهیزیه میان خانواده‌های تحت حمایت و نوعروسان نیازمند در سراسر کشور توزیع شد.

وی با بیان اینکه این تعداد جهیزیه مشتمل بر ۷۰ هزار قلم کالای ضروری است، ادامه داد: خدمات کمیته امداد در راستای ترویج ازدواج و تحکیم خانواده شامل تهیه جهیزیه برای دختران مددجو و زنان سرپرست خانواده است. همچنین پسران خانواده‌های تحت حمایت از هدیه ازدواج برخوردار می‌شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد تاکید کرد: فرزندان مددجویان در آستانه ازدواج همچنین از خدمات مشاوره ازدواج بهره‌مند می‌شوند.

خدرویسی با اشاره به دیگر خدمات کمیته امداد به مددجویان خاطرنشان کرد: از شروع فصل گرما تاکنون ۵۵ هزار قلم وسیله سرمایشی شامل کولر آبی به خانواده‌های تحت حمایت ارائه شده است.

وی از تامین ۱۵ هزار قلم کولر گازی برای خانواده‌های مددجوی ساکن در مناطق گرمسیر کشور خبر داد و گفت: برای تهیه وسایل سرمایشی مددجویان ۷۳۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی خیران و کمیته امداد تامین اعتبار شده است.

در این مراسم علاوه بر اهدای ۳۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان، هزار دستگاه کولر آبی و ۱۴۰۰ بسته غذایی به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان استان چهار محال و بختیاری ارائه شد.

انتهای پیام /*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *