برندگان اصفهانی طرح جایزه بزرگ همراه اول مشخص شدند

 برندگان اصفهانی طرح جایزه بزرگ همراه اول مشخص شدند

در قرعه کشی مسابقه طرح جایزه بزرگ همراه اول چهار برنده خوش شانس اصفهانی برنده جایزه پنجاه میلیون تومانی این مسابقه شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، در جلسه ای که با حضور اسماعیل قربانی ، مدیر مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولین این مجموعه در سالن اجتماعات ستاد مخابرات استان برگزار شدبه برندگان این مسابقه آقایان سعید رستم زاده ،منوچهر زنگی، رضا باقری خولنجانی و خانم عصمت صفاری خوزانی ،چهار هدیه ی نقدی ۵۰ میلیون تومانی اهدا شد.

طبق این طرح از تاریخ ۹۹/۵/۱ تا پایان ۹۹/۱۰/۳۰ از میان هر یک از افرادی که بسته های اینترنت همراه اول را خریداری کننددر هر ماه به قید قرعه به ۲۹ نفر هر یک مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می گیرد.

از ویژگیهای این طرح می توان به موارد زیر اشاره کرد :

-قرعه کشی به صورت ماهیانه برای هر ماه در نیمه ی نخست ماه بعدی برگزار می گردد.

-در صورتی که فردی سیم کارت جدید دائمی و یا اعتباری همراه اول فعال کرده و یا یکی از بسته های مکالمه یا پیامک را خریداری نموده باشنددر این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

-ترابرد به همراه اول نیز مانند فعالسازی جدید در نظر گرفته شده و مشمول قرعه کشی می باشد.

-استفاده کنندگان از هرگونه بسته ی رایگان مشمول قرعه کشی نمی باشند.

سیم کارت های سازمانی، حقوقی (دولتی و خصوصی) و گروه دار مشمول این قرعه‌کشی نمی شوند.

-این قرعه کشی امتیازی نبوده و هر نفر دارای یک شانس برای برنده شدن می باشد.

قرعه کشی هر ماه و مشمولین آن مستقل از ماه دیگر می باشد.

-در صورت عدم تمایل به شرکت در قرعه کشی امکان خروج از طرح برای مشترکین فراهم می باشد.

چنانچه مشترکین به هر دلیل از خروج منصرف شده و تمایل به ورود مجدد به طرح را داشته باشند این امکان نیز برای ایشان فراهم می باشد.

لیکن پس از ورود مجدد، سوابق فعالسازی یا خرید بسته های قبلی که مشمول قرعه‌کشی می شد در نظر گرفته نمی‌شود و مشترک لازم است مجددا یکی از انواع بسته ها را خریداری نماید تا مشمول قرعه‌کشی گردد.

شرکت در طرح قرعه کشی نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترک ندارد و شماره تلفن کلیه مشترکین واجد شرایط به صورت خودکار در فایل مشمولین قرار داده می شود.

رویا مردانی

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *