رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان نائین معرفی شد

رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان نائین معرفی شد

طی حکمی از سوی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان،محمدرضا علی اشکستانی بعنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان نائین معرفی و از دو دهه خدمت صادقانه مرتضی حقیقی در دوران تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان ، حمیدرضا عسگری، مدیر دفتر سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در مراسمی که با  حضور  مدیر اداری و منابع انسانی رئیس اداره روابط عمومی این مجموعه،معاون فرماندار و جمعی از همکاران مخابراتی و مسئولان نائین به منظور تکریم و معارفه رئیس اداره مخابرات این شهرستان برگزار شد.

ضمن تشکر از خدمات ارزنده و شایسته مرتضی حقیقی در زمان تصدی این مسئولیت گفت :

 ایشان حقیقتاً فردی متخصص،متعهد و دلسوز هستند که برکات حضور ایشان در مخابرات شهرستان به وضوح قابل مشاهده است و امیدواریم که ریاست جدید مخابرات شهرستان نیز  با همت متعالی در راستای خدمتگزاری به مردم شریف این خطه از استان، گام بردارند.

میرزابیگی معاون فرماندار شهرستان نائین نیز در این جلسه ضمن تشکر از خدمات ارزنده مرتضی حقیقی در طول دوران تصدی مسئولیت مخابرات این شهرستان گفت: از خدمات آقای حقیقی کمال تشکر و برای ریاست جدید مخابرات شهرستان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم  با تعامل هر چه بیشتر بین حوزه های درون شهرستان شاهد خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف و خو نگرم نائین باشیم.

مدیر اداری و منابع انسانی مخابرات منطقه اصفهان با تقدیر از مرتضی حقیقی به واسطه ارائه خدمات مطلوب مخابراتی علی رغم  گستردگی شهرستان و تعدد روستاهای آن، گفت :

 بحمدالله امروز شهرستان نائین از منابع انسانی نسبتا جوان و مجهز به دانش فنی بالا در زمینه مخابراتی برخوردار است و همین سبب شد که  رئیس جدید مخابرات  از بین همکاران همین شهرستان انتخاب شود.

رئیس جدید مخابرات نائین  ضمن تشکر از  خدمات ریاست قبلی این اداره ، از همکاران آن حوزه خواست همچون گذشته ایشان را در ارائه خدمات ارتباطی بهتر  یاری نمایند.

رویا مردانی

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *