نتایج چهاردهمین دوره مسابقات قویترین مردان کشور یادواره سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده در صفادشت کرج

چهاردهمین دوره مسابقات قویترین مردان کشور (منفی ۹۵و منفی ۱۰۵)بدون حتی یک اعتراض به رای داوران با بهترین قضاوت به اتمام رسید.
دکتر مهدی عبدی پور ریاست کمیته حقوقی و انضباطی قویترین مردان ایران و سرپرست برگزاری این مسابقات رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی و نظارت دقیق بر عدم حضور همراه یا سرپرست به داخل مسابقات را از نکات برجسته این مسابقات اعلام کرد .
به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز عبدی پور عنوان کرد به جرات هماهنگی و همدلی پیش کسوتان این رشته و استفاده از قهرمانان نامی این رشته جهت داوری باعث کمترین ضریب خطای داوری در این مسابقات شد ، همین امر باعث شد حتی یک مورد اعتراض در حوزه داوری نداشته باشیم .
چهاردهمین دوره مسابقات قویترین مردان کشور یادواره سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده در صفادشت کرج با اسپانسری شرکت دوبیست بمدت دو روز از تاریخ چهارم دی ماه ۱۳۹۹ تا پنجم دی ماه ۱۳۹۹ در سالن شهرداری صفادشت برگزار گردید .
در این مسابقات اقای فرامرز خودنگار بعنوان ریاست کمیته قویترین مردان کشور و اقای محرم عبدی پور بعنوان نائب رئیس کمیته قویترین مردان کشور نظارت داشتند.
شایان ذکر است اقای سعید ره انجام ریاست کمیته استانها،اقای مهدی شیردل ریاست کمیته فنی ،اقای علی ظرفچی ریاست کمیته داوران حضور و نظارت دقیق داشتند .
داوران این مسابقات محمد عزت پور ، امیر فرزانه ،کریم طالشی ،عارف احمدی ،علی اسمائیلی ،مهرداد باجلان ،کمال شریفی ،علی اکبر جعفری ،وظیفه سنگین قضاوت این مسابقات را برعهده داشتند
.نتایج بدست امده از چهاردهمین دوره مسابقات کشوری قویترین مردان بشرح ذیل میباشد:
دردسته منفی نودوپنج‌کیلو..
۱٫ارش سلیمی‌اول 🥇
۲٫مجیداصفهانی دوم 🥈
۳٫عظیم دیانی سوم 🥉
.☆☆☆☆☆☆☆☆☆
و در دسته تا صدوپنج.کیلو گرم
۱٫میلادعباس آبادی اول 🥇
۲٫مسعودبرزم دوم 🥈۳٫عبادکهنسال سوم 🥉

دکتر مهدی عبدی پور یکی از نکات شاخص این مسابقات را حضور پیشکسوتان و قهرمانان این ورزش بعد از مدتها در شرایط سخت بیماری کرونا در کنار هم با اتحاد و همدلی جهت برگزاری این مسابقات اعلام کرد.
مهدی وزیری خبرنگار ورزشی

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید