محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی از ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان تقدیر کرد

محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی از ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان تقدیر کرد

خطوط سیم کابل

محمد اسلامی ،  وزیر راه و شهرسازی از سرپرست مخابرات منطقه اصفهان تقدیر کرد .

وزیر راه شهرسازی با اهدای تقدیر نامه ایی از تلاشهای مخابرات منطقه اصفهان در راستای همکاری در اتمام قطعات یک و دو آزادراه شرق اصفهان قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان

در لوح تقدیر اهدایی از طرف محمد اسلامی خطاب به ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر مشایخی

مدیرعامل محترم شرکت مخابرات منطقه اصفهان

حمد و سپاس خداوند منان را که توفیق خدمت صادقانه و طاهر را به تلاشگران راستین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عطا نموده تا با بهره مندی از علم و دانش،صداقت و رشادت، در راستای توسعه

عمران و آبادانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، گام های موثر و مفیدی بردارند؛طلایه دارانی که در عرصه سازندگی و خدمت رسانی ،خالق صحنه های پرشور و شکوهی هستند و در تمامی دوران بر بلندای قله های رفیع افتخار و پیروزی، جاودانه سرافراز می مانند.

اعتلا و سربلندی ایران عزیز مرهون ارادہ سترگ و همت والای بزرگ مردانی است که با پیوند تعهد و تخصص و با تلاشی خالصانه و  شبانه روزی در مسیر تحقق این مهم گام برمی دارند. به یقین  همراهی و همدلی ارزنده جنابعالی در اتمام «قطعات یک و دو آزادراه شرق اصفهان»  مایه افتخار و مباهات است.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و همکاری های صمیمانه ی جنابعالی در راه عمران و آبادی، اعتلا و سربلندی ایران عزیز از ایزد منان سلامت، بهروزی و کمیابی برای شما مسألت دارم.

آذرماه ۹۹

محمد اسلامی

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *