از حرف تا عمل حسین یارمحمدیان فرماندار گلپایگان و شکایت از خبرنگار

از حرف تا عمل حسین یارمحمدیان فرماندار گلپایگان و شکایت از خبرنگار

از حرف تا عمل فرماندار گلپایگان
.
بدیهی است که شرح وظایف هر شخص در اجتماع از مدیر و مسئول گرفته تا کارمند و کاسب ..مشخص است و اتحاد و همدلی در هر سازمانی باعث پیشرفت ،رشد وعملکرد مثبت آن سازمان در جهت خدمات بهتر به مردم ان اجتماع می شود .
به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز در این بین ریاست هئیت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان که در مسئولیت دیگری فرماندار شهرستان گلپایگان است در جلسه ای با خبرنگاران عنوان میکند که تا به اکنون از هیچ خبرنگاری شکایت نداشته و ندارد و هدف او تامل فی مابین خبرنگاران و منتقدین با وی بعنوان یک مسئول است .
حال که ایشان با صراحت بیان می کنند که انتقاد کنید و راه کار بدهید بر ان شدیم تا بعنوان یک خبرنگار انتقادی به ایشان بعنوان یک مسئول داشته باشیم .مسئولی که به تازگی در قامت کاندید ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام بدنبال بدست اوردن این صندلی است .
جناب آقای حسین یارمحمدیان فرماندار محترم شهرستان گلپایگان و ریاست هئیت بدنسازی و پرورش اندام در سخنان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای همیشه بر اتحاد بین مردم و مسئولین در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم تاکید شده استآیا شفاف سازی در مورد مجمع انتخابات هیئت استان اصفهان در تاریخ یکم اسفند ماه ۱۳۹۸ و نامه های ارسالی از طرف اقای خسروی ریاست امور مشترکین فدراسیون ها مبنی بر ابطال مجمع انتخابات این هیئت باعث ناراحتی شما شده است .؟
یا اعلام شفاف سازی در مورد اعضا هیئت رئیسه و مسائل پیرامون اتفاق افتاده در این هئیت ورزشی که باعث دوری قهرمانان این رشته از هئیت استان اصفهان و استعفا تعدادی از ارکان این هئیت در کمتر از یکسال از ریاست جنابعالی در هئیت استان اصفهان ….است؟
لذا بعد از دیدن صحبتهای جنابعالی در فیلم مذکور بر ان شدیم راهکار حل شدن این مشکلات را طبق فرمایش جنابعالی عنوان کنیم حل شدن این مشکلات جز با
هم اندیشی و اتحاد بزرگان این رشته و ایجاد ارزش گذاری به جمیع قهرمانان و پیش کسوتان و اعمال نظرات آنها در این رشته ورزشی نه اعمال نظرهای شخصی و شفاف سازی تمامی مشکلات از زبان جنابعالی برای اصحاب رسانه می دانیم نه شکایت از خبرنگاری که سالها بعنوان یک قهرمان برای این رشته در کشور افتخار افرین بوده و برای بهبود حل مشکلات قهرمانان و جامعه ورزش نگران است

و من الله توفیق

مهدی وزیری

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *