مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان: تبلت های اهدایی شهرداری به دانش آموزان مناطق کمتربرخوردار با برگزاری مناقصه تامین می شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان: تبلت های اهدایی شهرداری به دانش آموزان مناطق کمتربرخوردار با برگزاری مناقصه تامین می شود

اختصاص ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برگزاری نمایشگاه طرح ” یار مهربان” جهت تأمین ملزومات مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ایی شهرداری اصفهان، در پی دستور شهردار اصفهان در این دوره جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان، مقرر شد از محل صرفه جویی های جشنواره امسال، مبلغی به خرید تجهیزات آموزشی متناسب با شرایط آموزش کمتربرخوردار اختصاص یابد که مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از این محل، در نظر گرفته شد و اختصاص یافت.

و همچنین بر اساس لایحه شهرداری اصفهان  و با مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برگزاری نمایشگاه طرح ” یار مهربان” جهت تأمین ملزومات مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت مناطق شش گانه شهر اصفهان اختصاص یافت که این تجهیزات آموزشی با نظر کمیسیون اجتماعی شورای شهر و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان، توزیع شود.

ایمان حجتی در خصوص تصمیم اخیر شهرداری اصفهان برای اهدای تبلت گفت : شهرداری اصفهان برای تهیه و تامین این ۶۰۰ تبلت از طریق مناقصه عمومی اقدام کندبه  زودی با برگزاری مناقصه و طی روندی شفاف طبق آیین نامه معاملات شهرداری تامین می شود.   

هدف از این تصمیم، برگزاری روند مشخص مناقصه عمومی برای انتخاب فروشنده در یک روند کاملا قانونی و شفاف با قیمت مناسب بوده است.

با شیوع بیماری کرونا و دسترسی به آموزش ، مدارس دچار مشکل شده اند وشهرداری اصفهان بخشی از هزینه ‌های سی و سومین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان و هزینه های نمایشگاه هر ساله یار مهربان را برای این کودکان اختصاص می دهد .

رویا مردانی

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید