سرهنگ مختار درخشان: کشف ۲۰ تُن محصولات لبنی و گوشت فاسد و تاریخ گذشته در اصفهان

سرهنگ مختار درخشان: کشف ۲۰ تُن محصولات لبنی و گوشت فاسد و تاریخ گذشته در اصفهان

کشف ۲۰ تُن محصولات لبنی و گوشت فاسد و تاریخ گذشته در اصفهان

پایگاه خبری احوال نیوز ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۰ تُن محصولات لبنی و گوشت فاسد و تاریخ گذشته به ارزش ۴ میلیارد ریال از یک واحد تولیدی لبنیات در عملیات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ” مختار درخشان” به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین کنترل و نظارت هوشمندانه بر مشاغل سطح یک به لحاظ رعایت شیوه نامه های بهداشتی از بسته بندی محصولات لبنی فاسد شده و تاریخ گذشته در یک واحد تولیدی لبنیاتی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره بهداشت از این واحد تولیدی بازدید کردند که در بررسی های به عمل آمده مشخص شد متصدی واحد تولیدی با جمع آوری پنیر، کره، خامه و گوشت فاسد شده نسبت به باز کردن و بسته بندی آنها بصورت فله ای، سطلی و حلبی اقدام و سپس به بازار عرضه می کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در این عملیات ۱۹ هزار و ۹۴۰ کیلو محصولات لبنی و ۶۰ کیلو گوشت منجمد که همگی فاسد و تاریخ گذشته بودند جمع آوری و جهت معدوم سازی به اداره بهداشت استان تحویل شد.

سرهنگ درخشان ارزش اقلام مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۴ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه واحد تولیدی مذکور با حکم مقام قضائی پلمب و متصدی آن نیز برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس و دستگاه قضائی با کسانی که سلامتی و جان مردم را به مخاطره بیاندازند قاطعانه برخورد می کنند عنوان کرد: نظارت های ویژه و مستمر پلیس با همکاری و مشارکت کارشناسان اداره بهداشت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی ادامه دارد و هر واحدی که به شیوه نامه های بهداشتی بی توجه باشد با برخورد های قانونی مواجه خواهد شد.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *