مهدی وزیری: سال هاست بر فرار مغز هایمان بدلیل ناکارآمدی مسئولین بر مزار شهیدان فخری زاده ها نشسته ایم

مهدی وزیری: سال هاست بر فرار مغز هایمان بدلیل ناکارآمدی مسئولین بر مزار شهیدان فخری زاده ها نشسته ایمعنوان یک جمله کلیشه ای برای ترمز بریده ها بهش نگاه کنند ولی برای خیلی ها یک آرمانه یک اعتقاده یک هدف برای رسیدن به خداست .
هر روز شاهد این هستیم کتابی از سربرگ تاریخ را که از رشادت ها ، دلاوری های پیر و جوان این مرز و بوم بزرگترین داستان اقتدار و عظمت کل جهان را درج می کند .
داستانی که ریشه ای تاریخی در فرهنگ و آیین این مرز و بوم برای مهیّا کردن ظهور منجی بشریت حضرت مهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف) دارد ،درست در قرنی که خیانت ,نامردی و بی عفتی در پشت ماسک های انسانیت و بشر دوستی سازمان های ملل و حمایت از حقوق بشریت بی رحمانه به قتل عام انسانیت پرداخته اند.
سال هاست بر فرار مغزهایمان بدلیل نا کارآمدی مسئولین بر مزار شهیدان فخری زاده ها نشسته ایم ،
سال هاست بخاطر ندیدن جوانان رشید انقلابی ایران بر حسب توانایی و استعداد آنها در مسئولیت های دولتی و غیر دولتی شاهد شهادت قاسم سلیمانی ها هستیم ،
سالهاست با توهین به اهل بیت و موُسس انقلاب (امام خمینی کبیر)در نقاب وطن پرستی شاهد شهادت حججی ها هستیم ….
وای اگر ولایت حکم جهادم دهد بر مظلومیت رهبر انقلاب و سکوت او بر ناکارآمدی دولت مردان نالایق خواهیم تاخت تا سر حد شهادت تا شاید این گونه بجای دست بدست عکس های سلفی نمایندگان نالایق در مجلس با مورینیو،این بار کتاب پر افتخار رشادت های شیر مردان و شیرزنان تاریخ ایران ما با شایستگی به زبانهای مختلف در کلاس های درس دانشگاه های شرقی و غربی انها تدریس گردد.
این گونه جهان با درایت خواهد فهمید ملت ایران ملتی پر افتخار، با فرهنگ ودانشی بسیار غنی هستند که از نهرهای بابل مهد تاریخ جهان را قلم زده اند …تا به اکنون و هرگز حاضر به تحمل هیچ گونه تعرض و بی ادبی به اب و خاک و ناموس و دانشمندان و استعدادهای خود نخواهند داد …….وای اگر ولایت حکم جهادم دهد‌.
.
دل نوشته

مهدی وزیری خبرنگار


انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *