توقیف ۳هزار و ۹۵۰ ایمپلنت دندانپزشکی خارجی و ۴۱۸ بسته ماسک پزشکی خارجی در خیابان هزار جریب اصفهان

توقیف ۳هزار و ۹۵۰ ایمپلنت دندانپزشکی خارجی و ۴۱۸ بسته ماسک پزشکی خارجی در خیابان هزار جریب اصفهان

توقیف۳۹ میلیارد ریال تجهیزات دندانپزشکی

پایگاه خبری احوال نیوز ، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف محموله تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش ۳۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ “محمدرضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران یگان امداد شهرستان “اصفهان” حین گشت زنی در خیابان “هزارجریب” به یک سواری سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی گفت: پس از هماهنگی های لازم از این خودرو بازرسی شد که ۳ هزار و ۹۵۰ ایمپلنت دندانپزشکی خارجی و ۴۱۸ بسته ماسک پزشکی خارجی کشف شد.

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به اینکه راننده مدارک گمرکی و قانونی مربوطه را ارائه نداد و خودرو و محموله قاچاق آن توقیف شدند، بیان داشت: کارشناسان مربوطه ارزش تجهیزات پزشکی قاچاق را ۳۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند که ارزش ایمپلنت های کشف شده ۳۹ میلیارد ریال و ماسک های پزشکی ۲۰۰ میلیون ریال اعلام شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: هر گونه فعالیت در زمینه ورود و توزیع کالای قاچاق باعث رکود اقتصادی و تورم و افزایش بیکاری در کشورمان می شود که نیروی انتظامی در این رابطه تمام توان خود را به کار بسته و اجازه فعالیت به مفسدان اقتصادی جامعه را نخواهد داد و با این افراد برخورد قاطع و قانونی می شود.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید